Gebeliğe Hazırlık bhcg değerim 10.58 hamilemiyim?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
arkadaşlar bende çatlatma iğnesi yaptırdım pınar gibi 10. günü yaptırdım kan testi 1.49 çıktı ama daha adet olmadım banda yardımcı olurmusunuz adet belirtilrim geçti zaten sadece belim ağrımıştı ben şimdi 2. kan testini ne zaman yaptırayım bu arada adetim cumartesi olması lazımdı

saat 4:30 da drumu arıcam ama meraktan catlıorumm.
14 ocakta 2.28 di
bugün 10.58

son adetimde 25 ocakkk..
yorum yapın arkadaslarr lütfennn.....

evet hamilesin hadi gözün aydın.
daha bi gelin yapcam ben dimi :)

Sende korkuyodun yok yumurtlamadım yok yumurtam sıcak deil :))

İnşallah sewincim daim olur canım.
Damadımı öpüyorum mucuk mucuk..

PINARRR OĞLUNA NE KADAR ÇOK TALEP VAR BACIM:)) NEYSE BENİM DAHA BEBEK YOK KIZIN OLURSA BEN TALİBİM SÖYLİİM (EŞİM KESİN OĞLUMUZ OLUR DİYODA ) ORTADA FOL YOK YUMURTA YOK AMA OLSUN HAYALİ BİLE GÜZEL ŞİMDİDEN TEBRİK EDİYORUM SENİ TAZE HAMİŞ :)) :nazar:

Gözün aydın cnm,

insallah hamissindir.bisey sorcam seni bir forumda catlatma ignesiyle %90 erkek olur diye yazmıssın bunu bildigine gore igneyi olmadan öncemi ilişkide bulundun cunku bence oyle yapmalıydın.birde bunu sana dr mu soyledi catlatama ignesiyle bebek %90 erkek olur diye

yupppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii canım görünen oki hamişsin canım perşembeyi bekliyoz sabırsızlıkla kesinleşirde ytam uçarızzzzzzzzzzzzzzzz yupppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

canım inşallah hamişsindir bunu canı gönülden diliyorum
Allah gönlüne göre versin tatlım...
darısı tüm bebek isteyenlerin başına...

evet hamilesin hadi gözün aydın.
daha bi gelin yapcam ben dimi :)

Sende korkuyodun yok yumurtlamadım yok yumurtam sıcak deil :))

İnşallah sewincim daim olur canım.
Damadımı öpüyorum mucuk mucuk..

insallah canım yarın ya sevinicem ya üzülücem baklaım hayırlısı neyse o olsunn.
ama damadın kardeşini untturdu boğazları kötü ateş i cıktı 1 gece hastanede yattık bugün evdeyizz insallah önce oğlum tabiii o iyi olsunda gerisi olur allah isterse tabii.

1 damat yetmio kıss daha bi damattamı yapsam diorum paylasamadınızz:))))))))))

PINARRR OĞLUNA NE KADAR ÇOK TALEP VAR BACIM:)) NEYSE BENİM DAHA BEBEK YOK KIZIN OLURSA BEN TALİBİM SÖYLİİM (EŞİM KESİN OĞLUMUZ OLUR DİYODA ) ORTADA FOL YOK YUMURTA YOK AMA OLSUN HAYALİ BİLE GÜZEL ŞİMDİDEN TEBRİK EDİYORUM SENİ TAZE HAMİŞ :)) :nazar:

kıs bende ondan bahsediorum sizlere damat yetmez be bacımm:)))
ben habire oğlan doğuram:))))))))))))))

Gözün aydın cnm,

insallah hamissindir.bisey sorcam seni bir forumda catlatma ignesiyle %90 erkek olur diye yazmıssın bunu bildigine gore igneyi olmadan öncemi ilişkide bulundun cunku bence oyle yapmalıydın.birde bunu sana dr mu soyledi catlatama ignesiyle bebek %90 erkek olur diye

evet canım dr um sölemişti oğlumda ve öle oldu.
ama bu sefer catlatmadan 1 gün öncesi ilşikiye girdik.
salı oldum , catlatma ,car-per-cuma demişti.
biz pazardan baslamısıtık ve onun öncesinde 2 günde bir x leri arttırdık bakalım tuttumu ama diyet falan hiçbişi yapmadım
ve hayırlısını istiorumm erkek olsada üzülmicem cünkü bebim bebek sahibi olmam gercekten zor.....

inşallah hamilesindir sağlıklı ve hayırlı bir bebeğin olur içimdende bir anda sanki erkek bebeğin olucak geçti aslında öyle tahminlerim falanda olmaz ama nebilim bir anada içime doğdu herşey gönlünce olsun arkadaşım

arkadaslar dün yaptırdım bhcg değerim caesamba 30 du pazartesi 172 olmuş.dr um gözünaydın dedi artık 4 hafta 4 günlükmüş şimdi keseyi görebilmek önemli tabiii...
..
5. haftada cıkarmıydı kese unuttum oğlumun zamanından...

Merhaba Pınar,

Çok tebrikler! Bende bu ay hamile kaldım ama senin gibi keseyi bekliyorum.
Dün yapılan ölçümde 2800 civarında çıktı ama keseyi göremedi dr. Regl tarihime göre 4 hafta+ 6 günlük hamileyim.
Keseyi görmeden aile ile paylaşmayın dedi, bekliyoruz bakalım.
Cuma günü yine gideceğim.

gözünaydın pınarcım. bir oğlun varmış inşallah hayırlı bir de kızın olur. rabbim kucağına almayı nasip, etsin bizim gibi olmayanlara da versin.
sevgiler....

Merhaba Pınar,

Çok tebrikler! Bende bu ay hamile kaldım ama senin gibi keseyi bekliyorum.
Dün yapılan ölçümde 2800 civarında çıktı ama keseyi göremedi dr. Regl tarihime göre 4 hafta+ 6 günlük hamileyim.
Keseyi görmeden aile ile paylaşmayın dedi, bekliyoruz bakalım.
Cuma günü yine gideceğim.

senin son adetin ne canım bayağı yüksek cıkmış değerr.

X