Bhcg değeri

Umutlanmak istemiyorum bu 2. Denemem. İlk denememde de 12.gün 51 çıkmıştı sonra değer düştü çünkü ovitral etkisiydi. Yinede bi ihtimal olabilir mi diye düşünüyorum

Umutlanmak istemiyorum bu 2. Denemem. İlk denememde de 12.gün 51 çıkmıştı sonra değer düştü çünkü ovitral etkisiydi. Yinede bi ihtimal olabilir mi diye düşünüyorum
Daha önce bu şekilde olduysa yine ilacin etkisi olabilir bence birkaç gün sonra tekrar test yaptırın emin olmak için🙏 inşallah rabbim hayırlı sağlıklı evlat versin

Diyarbakır da Dr hakan çoksüer de tedavi oldum . Doktorun tedavi yöntemi böyle gerçi kendiside bi açıklama yapmadığı için bizde bilmiyoruz.
Ben de kendisinden tüp bebek tedavisi oldum ve tabiki sonuç negatif çıktı. Çatlatma iğnesi gebelik hormonu yani beta hcg değerini yükselten bir değer. Çatlatma iğnesini test vermeden 2 gün önce yapmanızı istiyor çünkü gebe olduğunuzu düşünmeniz için. Daha sonra iğnenin etkisi geçtikçe değer düşeceği için size aa biz her şeyi tastamam yaptık ama sizin bebeğiniz düştü demek için. Kesinlikle gitmeyin

X