Beymenin en iyi yaz kokusu?

ahvalim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2016
267
155
33
Hanımlar beymenin en hoş yaz kokusu hangisi acaba? Malum yaz geliyor. Modern ferah kokusunu arıyorum.

Merhaba beymenin kendine ait parfümleri var mı bilmiyorum. Ama beymende satılan Tom ford soleil blanc tam bir yaz kokusudur:)

Maison Francis Kurkdjian Bacarat Rouge efsane bir koku. ❤️ Şeker diyemiyorsun, çiçek diyemiyorsun. Çok acaip bir şey. Ama çok klas. Benim orjinalini almam için piyango filan vurması lazım 🙂

Eklentiler

• 75322C14-3144-4678-B5FD-16DAA67C4D07.png
    75322C14-3144-4678-B5FD-16DAA67C4D07.png
    261,8 KB · Görüntüleme: 117
Yeni keşfim Yves saint laurent supreme bouquet 🌸 Aman Allahım o nasıl bir kokudur yaa bu yaz kokum bu . Birde tabiki Parfums de marly Delina

Yeni keşfim Yves saint laurent supreme bouquet 🌸 Aman Allahım o nasıl bir kokudur yaa bu yaz kokum bu . Birde tabiki Parfums de marly Delina

Allahımmm bu delina bi tek bana galiba gül kolonyası gibi geliyor 😔😐 Çok basit ve sıradan, mevlütlerde ikram edilen gül suyu....

Tom ford'un Neroli Portofino parfümü tam bir şahane yaz parfümü. Onu da öneririm. Ysl parfümlerini beğeniyorum. Supreme bouquet'i merak ettim bakayım, gül kokulu değildir umarım..

Allahımmm bu delina bi tek bana galiba gül kolonyası gibi geliyor 😔😐 Çok basit ve sıradan, mevlütlerde ikram edilen gül suyu....

Tom ford'un Neroli Portofino parfümü tam bir şahane yaz parfümü. Onu da öneririm. Ysl parfümlerini beğeniyorum. Supreme bouquet'i merak ettim bakayım, gül kokulu değildir umarım..
Ysl supreme bouquette gül kokusu almıyorum yok.
Delina icin yorumunuza şok oldum 🙃 sanırım siz gül notasını sevmediğiniz için size öyle geliyor olabilir.

Ysl supreme bouquette gül kokusu almıyorum yok.
Delina icin yorumunuza şok oldum 🙃 sanırım siz gül notasını sevmediğiniz için size öyle geliyor olabilir.

Evet galiba en son bombshellde hissettim ama burnuma yoğun bi gül gelmiyordu. Delinayı kullanabldim. onu beğendiyseniz, lancome idole ve idole intense de beğenebilirsiniz. :) Öneririm.

ysl'e bakıcam. ^^

Evet galiba en son bombshellde hissettim ama burnuma yoğun bi gül gelmiyordu. Delinayı kullanabldim. onu beğendiyseniz, lancome idole ve idole intense de beğenebilirsiniz. :) Öneririm.

ysl'e bakıcam. ^^
Evet lancome idole ü de baya begenmiştim annemde vardı onda denemiştim. Chloe signature de cok severim mesela o da baya güllü. :)
Şimdi delina exclusifi merak ediyorum biraz. Daha tatlı bir gül kokusuysa belki birdahakine onu tercih edebilriim. Her ne kadar gül kokusu sevsemde daha ağır kokular genelde benim sık elimin gittiği kokular oluyor. Dior addict,v&r flowerbomb,jimmy choo edp, black opium,armani si ,hypnotic poison gibi🙈 ciceksi ferah kokulara daha cok bahar ve yaz aylarında şans veriyorum genelde.

X