Gelinbaşı ve Gelin Tacı Beylikdüzü ve civarında kuaför arıyorum

issimo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2010
25
2
Arkadaşlar bu ayın sonunda evleniyorum ve kuaför arayışındayım. Beylikdüzü'nde oturuyorum burada birkaç kuaför dolaştım fakat içime sinen bir yer bulamadım:çok üzgünüm:

Adakent'te Gk Kuaför var şimdilik en aklıma yatanı o fakat makyaj konusunda nasıllar bilmiyorum... Özellikle makyaj konusunda çok hassasım. Beylikdüzü veya yakın civarda bildiğiniz kaliteli ve makyaj konusunda profesyonel kuaförler var mı acaba??

ben de eylülde evleniyorum. izmirden gelin gideceğim için beylikdüzünü hiç bilmiyorum. nereye yapttırdın gelinbaşını? memnun muydun?

Tatlım B.düzünde Yıldırım Kuaför var. Benim arkadaşımın saçı orada olmuştu çok güsel olmuştu. Git bir konuş istersen. Büyükşehir tarafında

yıldırım kuaförü aradım şimdi. Gelin başı+porselen makyaj için 200tl fiyat verdi. mehmet tatlıyı aradım,migrosun içindeki, 600 tl dedi ya :bbo: 300e kdr normal ama 600tl ne yaa :teytey:

Yıldırımda çalışan kişide bir zamanlar mehmet tatlıda çıraktıopuyorumnanaktan

merhaba arkadaşlar bende beylikdüzü adakentteyim bende ayın 26 sında evleniyorum ben 3k yı düşünmüştüm bu güne kadar ama fiyatını daha sormadım.yıldırım kuaför tam olarak nerede kalıyor hatırlamadım..

as kuaföre git,beylikdüzü atriumun içinde atriumu kime sorsan söler sana.istersen telde veririm .ben sürekli oraya gidiyorum.gelinbaşımada oraya gittim çok güseldi makyajım sacım.

as kuaför ve 3k yı araştırayım. izmirden geleceğim için tavsiyelere ihtiyacım oluyor, bir de bu kuaförlerde tavsiye edeceğiniz yetkili kim? ona göre bile çok değişiyor. bir de beyliciumun içinde salon diva varmış. 375tl dedi telefonda. orası hakkında bi fikri olan var mı? çok teşekkürler kızlar ya..

merhaba arkadaşlar bende beylikdüzü adakentteyim bende ayın 26 sında evleniyorum ben 3k yı düşünmüştüm bu güne kadar ama fiyatını daha sormadım.yıldırım kuaför tam olarak nerede kalıyor hatırlamadım..

Büyükşehirde Yıldırım Kuaför.Büyükşehirin içinde.

ok arkadaşlar çok teşekkürler pazar günü evleniyorum o yüzden benim artık sayılı günler kaldığı için evin yakınındaki hair line 'la anlaştım orayı da 3k dan gelenler açtı zaten..gelin başı + makyaj 150 tl dedi..ama içinde esktralar yok tabi manikür pedikür ağda gibi ayrıcalar olunca bir de gelin başı paket var dedi ama ben onları orda yaptırmıyacağım için o konuda fiyat almadım..çok kapsamlı biryer değil ama işlerini güzel yapıyorlar orda Suat var mesela o yapıyor saçı vede güzel yapıyor..Onur var birde..inşallah hepimiz güzel gelinler oluruz o gün :-) herkesi şimdiden tebrik ederim..

şüphesiz yeni keşfim FENOMEN Bay & Bayan Kuaför Salonu.
sanatları,ciddiyetleri, müşteri ilişkileri ve işlerine olan hakimiyetleri süper.
İçeri girdiğiniz anda atmosfer harika. Kokusu bile bir başka.
Ellerinden çıkan saçlar çok başarılı. Yerleri çok merkezi. Ben nişanlımla gittim. O da bay bölümünden çok memnun kaldı. Fiyatlar mantıklı.
Migrosun arkasında MEDILIFE hastanesi var. onun tam acil kapısı karşısında yerleri. Salon çok şık. Bir kere gidin, farkı farkedersiniz zaten. Bu da tüm beylikdüzünde oturanlara yeni kıyağım :)

Arkadaşlar beylikdüzünde OUTLET PARKIN (beko duragındaki) içinde EPİK KUAFÖR var .
Bay Bayan ve çocuk üzerine hizmet veriyor.
fiyatları kalitesiyle orantılı :)son derece yüksek kaliteyi temizliği ve üstün hizmeti uygun fiyatlarla sunuyorlarr :)
saç kesimi ve yapımı konusunda ise saç kesmiyor sanat yapıyorlar :)
şiddetle tavsiye edilir :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar,
Ben Beylikdüzü'nde oturuyorum ve geçen Kasım ayında düğünüm oldu.Özellikle Krylon marka makyaj ürünleri kullandıkları için Avm içerisindeki 3k Metin Şahin'e gitmeyi tercih ettim. Cilt bakımı, makyaj, kirpik ekleme ve gelin saçı paket içerisindeydi. Açıkçası Yıldırım'a gitmeyi düşündüm orada paketin içinde prova ve ağda da vardı fakat havanın soğuk olması nedeniyle yürüyerek çok yakın olduğu için buraya karar verdik. Fakat burası düğün öncesi deneme yapmıyor ne saçta ne de makyajda. Bana güveneceksen geleceksin diyor. Provalar filan onlar yalan diyorlar. Kendilerine çok güvenerek konuşunca tatmin oldum. Öncesinde gittim uğradım nasıl bir model istediğimi filan konuştuk. Tamam sorun yok istediğin gibi çıkacaksın dediler. Maalesef tam bir fiyaskoydu herşeyiyle. Duvağı takmayı beceremediler. Yüzümü örtemedim. Gelinlikçi sana yanlış vermiş dediler duvağı ki biz gelinlikçide prova yapmıştık. Beceremediler. Ses çıkarmadım. Olabilir aksilikler dedim. İstediğim modeli de yapmadılar. Kendi istediğini yaptı. Kötü olmadı fakat fotoğraf çekiminden sonra saç bozuldu. Takı töreninden sonra da duvak düştü. Makyajı da kesinlikle su bazlı filan değil. Nasıl Krylon kullandılar orası da meçhul. Tatmin edici bir makyaj olmadı. Metin Bey saçımı bitirdikten sonra dükkandan ayrıldı. Kendisi gider gitmez orada çalışanlar işlerini aynı ciddiyetle devam ettirmediler. 2 de çıkmayı planlarken 3 bucuğa geliyordu çıktığımızda. Üstelik ailem ve arkadaşlarım da benzer şikayetlerden muzdarip olunca buraya yazmak istedim. Çünkü internet yorumlaı buraya gitmemde etkili oldu. Düğün sonrası Metin Bey'e gidip uygun bir şekilde durumu anlattım. Kendisinin gittikten sonra dükkanda çalışanlar arasında iletişim bozukluğu olduğundan ve aksiliklerden bahsettim. Beni arasaydın keşke dedi. Çok nazik biri kibarca dinledi beni fakat düğün telaşında kuaförü arayıp gelir misiniz demek pek manalı değil. Kendileri de internet sitelerini takip ediyor. Sizlere tavsiyem Beylikdüzü'nde prova yapılan bir yere gidin. Öncesinde deneme yaptırın mutlaka. Resimlerde duvaksız, bozuk saç ve dağılan, akan bir makyajla görünmek istemiyorsanız prova önemli. Sevgiler.

Merhaba ;

Birbirinize yardımcı olmak adına bazı bilgiler paylaşılabiliyor isim, yer gibi..
ama Lütfen açık adres, yada telefonlarını site içinde paylaşmayalım. :KK34:

Arkadaşlar,
Ben Beylikdüzü'nde oturuyorum ve geçen Kasım ayında düğünüm oldu.Özellikle Krylon marka makyaj ürünleri kullandıkları için Avm içerisindeki 3k Metin Şahin'e gitmeyi tercih ettim. Cilt bakımı, makyaj, kirpik ekleme ve gelin saçı paket içerisindeydi. Açıkçası Yıldırım'a gitmeyi düşündüm orada paketin içinde prova ve ağda da vardı fakat havanın soğuk olması nedeniyle yürüyerek çok yakın olduğu için buraya karar verdik. Fakat burası düğün öncesi deneme yapmıyor ne saçta ne de makyajda. Bana güveneceksen geleceksin diyor. Provalar filan onlar yalan diyorlar. Kendilerine çok güvenerek konuşunca tatmin oldum. Öncesinde gittim uğradım nasıl bir model istediğimi filan konuştuk. Tamam sorun yok istediğin gibi çıkacaksın dediler. Maalesef tam bir fiyaskoydu herşeyiyle. Duvağı takmayı beceremediler. Yüzümü örtemedim. Gelinlikçi sana yanlış vermiş dediler duvağı ki biz gelinlikçide prova yapmıştık. Beceremediler. Ses çıkarmadım. Olabilir aksilikler dedim. İstediğim modeli de yapmadılar. Kendi istediğini yaptı. Kötü olmadı fakat fotoğraf çekiminden sonra saç bozuldu. Takı töreninden sonra da duvak düştü. Makyajı da kesinlikle su bazlı filan değil. Nasıl Krylon kullandılar orası da meçhul. Tatmin edici bir makyaj olmadı. Metin Bey saçımı bitirdikten sonra dükkandan ayrıldı. Kendisi gider gitmez orada çalışanlar işlerini aynı ciddiyetle devam ettirmediler. 2 de çıkmayı planlarken 3 bucuğa geliyordu çıktığımızda. Üstelik ailem ve arkadaşlarım da benzer şikayetlerden muzdarip olunca buraya yazmak istedim. Çünkü internet yorumlaı buraya gitmemde etkili oldu. Düğün sonrası Metin Bey'e gidip uygun bir şekilde durumu anlattım. Kendisinin gittikten sonra dükkanda çalışanlar arasında iletişim bozukluğu olduğundan ve aksiliklerden bahsettim. Beni arasaydın keşke dedi. Çok nazik biri kibarca dinledi beni fakat düğün telaşında kuaförü arayıp gelir misiniz demek pek manalı değil. Kendileri de internet sitelerini takip ediyor. Sizlere tavsiyem Beylikdüzü'nde prova yapılan bir yere gidin. Öncesinde deneme yaptırın mutlaka. Resimlerde duvaksız, bozuk saç ve dağılan, akan bir makyajla görünmek istemiyorsanız prova önemli. Sevgiler.

İşte bunun olmasından çok korktuğum için kesinlikle provasız iş yaptırmam.Hayatımda yaşayacağım en özel anım.1 Temmuzda düğünüm olacak.Yirmiye yakın salon gezdik nişanlımla.En sonunda bahçelievlerde fatih bey'i tavsiye ettiler.Orayada gittim.Bana orası daha iyi geldi,aklımdaki modeli anlattım öyle değil böyle yapsak dedi kabul ettim.Paket olarak gelinbaşı+mac ve kryolan makyaj+gelin ağdası+kaş+bıyık+manikür+pedikür 250 tl diye konuştum.Ücretlide olsa prova yaptırıcam dedim.Biz provadan ücret almıyoruz dediler.Bu perşembeye randevu aldım makyaj provamı yapacaklar.Deniyicem en azından buna karar verirsem temmuza kadar sefil gibi gezmekten ve kafayı yemekten kurtulurum.

arkadaşlar bu ayın sonunda evleniyorum ve kuaför arayışındayım. Beylikdüzü'nde oturuyorum burada birkaç kuaför dolaştım fakat içime sinen bir yer bulamadım:çok üzgünüm:

Adakent'te gk kuaför var şimdilik en aklıma yatanı o fakat makyaj konusunda nasıllar bilmiyorum... özellikle makyaj konusunda çok hassasım. Beylikdüzü veya yakın civarda bildiğiniz kaliteli ve makyaj konusunda profesyonel kuaförler var mı acaba??

selam bende beylikdüzünde oturuorum nişanda gittiğin yer 3k kuaför fiyatları calısanları hersey süper ama istediğin saatte cıkarma konusunda biraz zayıflar organisazyonda hata yapıolar gelin paketi 450 tl den baslıo bnde agustosta evlenicem ama 3k ya gitmicem kına için orayı düşünuorum gelin sacım için fındıkzade de nurten kuaför var orası olucak ama kuaförle ilgili bişi bilmıorum yani ii yaptıgınu soluolar içersi nasıldır giyincek yer varmı onu bile bilmıorum acıkcası kayınvalidem orasını istıo..eğer fındıkzade nurten kuaförle ilgili bişiler bilen varsa paylassın lutfen mutluluklarrrr

Benim 20 ekimde düğünüm oldu, beylikdüzünde oturuyorum fakat edirneye gelin gittim. 3k metin bey yaptı saçımı, nişanda da burayı tercih etmiştim ve ben kendi adıma çok memnun kaldım. İnternetten bir sürü saç beğeniyoruz ama yüzümüze gidip gitmeyeceğini kestiremiyoruz. Toplu bir topuz istiyordum ve gayet güzel oldu. Fiyat olarak da diğer iyi kuaförlere göre uygun. Fakat prova yok, aslında saç yapıldıktan sonra provaya çok da gerek olmadığına kanaat getirdim ben. Çünkü tam benim istediğim gibi oldu,saç yapılmadan önce baya konuştuk şöyle istiyorum böyle olsun diye. Ve metin bey titiz çalışan bir insan,kendi de yaptığını beğenene kadar uğraşıyor.
Sabah 11.30da çıktım kuaförden, gece saat 3 e kadar ne makyajım aktı ne saçım bozuldu ne duvağım düştü. duvağım da taç da tüm gece oynayıp tepinmeme rağmen kımıldamadı :) Makyajdan da memnun kaldım ben sadece orta boy kirpik taktırmak istiyorum diyin bence :) yoksa biraz kirpikler uzun olabiliyor :)

Yildrim kuafor benim roflemi cok kotu yapti. Yesilimsi mat bir saman rengi oldu. Duzeltmeleri icin gittigimde bastan burun kivirdilar, ben yapmak istemiyorsaniz birakin dedigimde yok felan deyip yeniden ust kisimlara rofle attilar. Ancak bastan biraz daha iyi oldu gibi gorunse de bikac yikamada eski haline dondu. Ustelik rofle icin hatiri sayilir bir para odedigim halde bu islemin ardindan yildirim bey, bari yikama ve fon parasi alalim deyip 15 tl ye tamah etti :-) bir daha asla gitmem...

X