Beylikdüzü diş doktoru önerisi

ramitep

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
471
5
merhaba ben iyi bir diş hekimi arıyorum memnun kaldığınız ve bana önereceğiniz bir diş dr.varmı beykent te oturuyorum yakın olursa sevinirim tşkl

canım beylikdüzünde cumhuriyet lisesinin orda cebrail bey çok iyidir eskiden örnek tıp merkezindeydi a.s

merhaba bende beylikdüzü bölgesinde referans olabileceğiniz bir diş hekimi arıyorum. Siz yaptırdınız mı, sonuç sizi tatmin etti mi? Şimdiden teşekkürler...

biyikşehirde A9 da sanırım nalan hanım var. ben gitmedim ama eşim kanal tedavisi oldu orda bide oğluma dolgu yaptırdık.memnun kaldık. tavsiye edrim.zaten tavsiye üzerine gitmiştik.

biyikşehirde A9 da sanırım nalan hanım var. ben gitmedim ama eşim kanal tedavisi oldu orda bide oğluma dolgu yaptırdık.memnun kaldık. tavsiye edrim.zaten tavsiye üzerine gitmiştik.

Bilgi için teşekkürler, bende Büyükşehir'de oturuyorum, yakınmışız :KK61: tam olarak nerede acaba ya da telefon numarası sizde var mıdır, sağ olun.

Beylikdüzünde hemen Bauhause un yanında ki binada Detay Diş kliniği var, ben çok memnun kaldım. Karı -koca çalışıyorlar. Bayan olan diş cerrahı, büyük ameliyatlara falan giriyormuş. Benim gerçekten çok kötü durumda olan bir dişimi çekti. Daha doğrusu ameliyat etti diyebiliriz :KK43: Şimdi de yerine diş yapılacak.
Temiz ve ilgililer , tavsye ederim.

öncelikle geçmiş olsun,büyükşehirde belediyenin arkasında bora imamoğlu var.Ondan ve ekibinden memnun kalırsınız,Beykente giderim derseniz BeyazDiş Kliniği var ,İncser Hanım.İki doktorda kendimi emanet edebileceğim meslektaşlarım.

Beykent'te Mado'nun yanında Dentalport Diş merkezi var, 3 aydır çürük, dolgu, ön dişler porselen kaplama vs herşeyimi orada yaptırdım,çok temiz ve ilgililer, rakamlar konusunda da uygunlar, hiç korkmadan dişçiye gidiyorum oraya.
İşinize yarar diye ekliyorum.

cnm bu tam cumhuriyet lisesiyle hüseyin yıldız'ın karsısında bi dişçi var hemen karsısındaki binada. kendimi bildim bileli hep oraya giderdik ailecek, 2 kişiler birisi faruk gördeal yanlız digerinin adını unutuyorum hep hatrlayamadım şuan hilmimi ulvimi öle bişi olabilir ulviydi sanırım (erkek arkadasım gitti 1-2 ay önce olmadı sorar yazarm buraya tekrar)
ben çok memnundum ,şimdide bişi olsa baska doktora güvenemiyorum açıkcası onlara alıştıgım için..
gerçi topic açılalı baya olmus ama neyse artık baska arkadaslara yardımcı olur belki :) keşke biride ankarada bi doktor söleyebilse de gözüm kapalı gidebilsemm 20lik dişimin çekilmesi lazımm puftt:26:

Merhaba uzun zaman olmuş konuya en son cevap verileli aslinda. Ben de beylikdüzünde oturuyorum hem fiyati uygun hem de iyi bir doktor önerisi olan varsa hele bir de barış mah yakınlarında olursa çok güzel olur. Zorlu bir diş çekimi yasayacak gibiyim de.

Ben de bir süre beylikdüzünde oturdum. Beykent Avrupa diş klinigindeki Hakkı beye implant yaptırmıştım, Allah şükür çok memnunum. Ama dolgu, kanal, kaplama vs. doktor önerim yok. Hatta orda yaptırma, çok pahalı :)

Teşekkürler tenesemisir. Pahali olmamasi son derece önemli benim için. En azindan neresinin pahalı oldugunu öğrendim. Neyse ki sen memnun kalmışsın.

Epey zaman geçti ama son durumu yazayım dedim. Bir dişimin çekilmesi ve bir dişimin dolgusu için faruk gördeal a gittim. Büyükçekmece'de bir yere yonlendirdi dislerimin panoramik rontgeni icin. Rontgeni cektirip baska gun tekrar gittik. Kendisi dolgu yapılacak dişe uyuşturucu igne yaparak dolguyu yapti. Çekilecek diş içinse cekim oncesinde antibiyotik kullanmam (sabah hapa başlayip ogleden sonra cekim yapilacak şeklinde ) için başka güne randevu verdi. Gittiğimde iki igneye ragmen hala hissettiğim ve çok zorlu bir diş oldugu için (üst kısımda hic diş yok sadece çenenin içinde kalan kök çekilecek) yanindaki çene cerrahına yönlendirdi. Genc biriydi ama adini bilmiyorum melih fln olabilir. Neyse o da bir igne yapti. Artik hissetmiyordum. Ve diş etimi kesip kökleri cikarmasi en fazla 10 dakika falan sürdü. Dikiş atip tampon koyup gönderdi. Sonrasi ise cok zorluydu benim icin. Agrinin yaninda, hiiic bir sey yiyememek çorbanin bile acidan kivrandirmasi falan. Bir hafta kadar surdu bu durum. Zorlanmaktan aftlar cikti damagimin her yerinde. Dikisli kesmeli ufak çapta ameliyat sonrasi olur o kadar. 10 gun kadar sonra da dikisleri aldirdim. Neyse ki cekilen diste baska bir sorun cikmadi. Ama dolgu yapılan disimde yapildigi ginden beri devam eden agri, sızlama ,gece agrilari fln devam etti. Faruk bey bir haftaya geçer gecmezse kanal yapariz ama cok kucuk bir dolguydu sen hassas olabilirsin dedi. Agrisi yaklasik bir ay kadar sürdü ama ben ayni yere gitmek istemedim. Arastirsam da kendim deneyip görmeden olmayacagi belliydi. Gözümü karartip evime daha yakin bir yere gittim Migrosla koctasin arasindaki caddede onur markete gelmeden hemen sagda Suat Yontuç a gittim. Muayenehane sinde röntgen var (Ki bu gerçekten cok büyük bir arti). agriyan disimin röntgenini cekip tam olarak sorununun ne oldugunu tesbit ettik. En önemlisi ilgili ve sabirli biri cikti. Dolgu yapılan disimde kocaman bir curuk vardi ve rontgensiz bulunmasi zordu. Neyse uzatmayayim. O disime mecburen kanal yapti. Tek iğneyle uyusturdu yaklasik 15 dakikada kanali temizledi. 3-4gun sonra da kalici dolgusunu yapti. Simdilik memnunum diyebilirim. Ama dislerim o kadar sorunlu ki yine bir yerlerin çürüyecegine eminim.

Beylikdüzünde uzun yıllar iyi bir diş doktoru arayışı sonrası arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittiğim doktor Atakan Yontuç bu işte kesinlikle bir numara. Eli çok hafif hem de bu işi kar amacı gütmeden yapan nadir diş doktorlarından birisi. Ağzınızı gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz.

Beylikdüzünde uzun yıllar iyi bir diş doktoru arayışı sonrası arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittiğim doktor Atakan Yontuç bu işte kesinlikle bir numara. Eli çok hafif hem de bu işi kar amacı gütmeden yapan nadir diş doktorlarından birisi. Ağzınızı gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz.
Acaba ücretler nasıl zirkonyum da

Merhaba arkadaşlar konuyu hortlatmış gibi olacak ama dişlerim böyle olduğu sürece diş hekimi arayışım hiç bitmeyecek gibi. İki haftadır kimi aradıysam cevap alamadım. Beylikdüzü'nde gidip memnun kaldığınız, fiyatları da uygun olan iyi bir diş hekimi var mı?

Arkadaşlar merhaba bende Beylikdüzü de iyi ve uygun fiyatlı bir dişçi arıyorum. Bilenler yazabilir miii :)

X