Beta HCG düzenli artış gösterirken (30) iki gün sonra 26 ya düştü düşük olduğu söylendi ama kanamam yok tekrar test yaptırayım mı?

busenazzz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2024
13
0
23
Beta HCG düzenli artış gösterirken (30) iki gün sonra 26 ya düştü düşük olduğu söylendi ama kanamam yok tekrar test yaptırayım mı? Folik asit kullanmaya başladım doktorumun söylemesi üzerine progestan kullanmayı bıraktım yardımcı olabilir misiniz ?

Beta HCG düzenli artış gösterirken (30) iki gün sonra 26 ya düştü düşük olduğu söylendi ama kanamam yok tekrar test yaptırayım mı? Folik asit kullanmaya başladım doktorumun söylemesi üzerine progestan kullanmayı bıraktım yardımcı olabilir misiniz ?
Kimyasal gebelik yaşıyorsun hcg sıfırlanınca adet olursun geçmiş olsun

Merhaba aynı durumu yaşıyorum şu an sonucunuz ne oldu acaba gebeliğiniz devam etti mi
Kimyasal gebelik olduğu soylendi birkaç gün önce de test yaptırdım değerim sıfırlandı bu arada iki kez endoskopiye girdiğim için anestezi almıştım bu nedenle düşük olduğu söylendi birkaç gün sonra sizde baktırın isterseniz geçmiş olsun

gebeliğiniz devam etti mi acaba sonuç hakkında bilgi verebilir misiniz
Kimyasal gebelik olduğu soylendi birkaç gün önce de test yaptırdım değerim sıfırlandı bu arada iki kez endoskopiye girdiğim için anestezi almıştım bu nedenle düşük olduğu söylendi birkaç gün sonra sizde baktırın isterseniz geçmiş olsun
Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim. Peki testlerinizi aynı yerde mi yaptırdınız benim aynı gün içinde iki farklı yerde yaptırdığım test farklı sonuç verdi

Dikkatli olun siz yine de isterseniz takip edilme açısından gerçekten çok önemli inşallah hayirlisiyla güzel haberler alırsınız

X