BETA HCG DEĞERİM 3.06

brntnh2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2024
5
2
24
Merhabalar beta hcg değerim daha önce hep 0.100 çıkıyordu ilk defa 3.06 çıktı. Adet düzensizliğim vardı zaten yaklaşık 15-20 gün gecikti lekelenmem var istifra ediyorum. Doktorum 2 gün sonra tekrarla kan testini dedi. Bu durumda olup değeri yükselen var mı ? Umutlanmalı mıyım ? Yükselebilir mi ?

Merhabalar beta hcg değerim daha önce hep 0.100 çıkıyordu ilk defa 3.06 çıktı. Adet düzensizliğim vardı zaten yaklaşık 15-20 gün gecikti lekelenmem var istifra ediyorum. Doktorum 2 gün sonra tekrarla kan testini dedi. Bu durumda olup değeri yükselen var mı ? Umutlanmalı mıyım ? Yükselebilir mi ?
Çok düşük bir değer sonucun belli oldu mu

Merhaba, sonradan yükseldi mi değeriniz?

İlk gebeliğimde 3.57ydi degerim sonra artmıstı
Merhaba, regl öncesi mi 3.57 çıkmıştı? Kaç gün sonra yükseldi? Benim de benzer belirtiler vardı. SAT 13 Nisan, BAT 13 Mayıs. Regle 7 gün kala (6 Mayıs'ta) HCG 2 çıktı, regle 2 gün kala yani 11 Mayıs'ta tekrar test yaptırdım, 2.5 çıktı. Uygulamaya göre regl günüm bugün. Normalde de 1-2 gün gecikme olabiliyor. O yüzden ben de bekliyorum. Gebelik varsa değer regl günü sonrasında daha da yükselir dediler.

X