Beslenme ve spor arkadaslari ariyorum 💜

Pheebs

🧸💙
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2016
3.838
5.414
30
Merhaba ✋ Saglikli beslenme ve spora gecis surecimde bana yardimci olacak benimde yardimci ve destek olacagim arkadaslar ariyorum. Kilo verelim beslenme hakkinda bilgilenelim sporumuzu yapip sekillenelim. Hatta yakin oturuyosak bulusup sporumuzu birlikte yapalim ki su koyvermeyelim 😄 Kimler benimle ?? 🙏

Merhaba ✋ Saglikli beslenme ve spora gecis surecimde bana yardimci olacak benimde yardimci ve destek olacagim arkadaslar ariyorum. Kilo verelim beslenme hakkinda bilgilenelim sporumuzu yapip sekillenelim. Hatta yakin oturuyosak bulusup sporumuzu birlikte yapalim ki su koyvermeyelim 😄 Kimler benimle ?? 🙏
geldimm :) ikinci günümdeyim bugün. IF yapıyorum yapmaya çalışıyorum :) spora daha başlamadım.

geldimm :) ikinci günümdeyim bugün. IF yapıyorum yapmaya çalışıyorum :) spora daha başlamadım.
Hayirli ugurlu olsun kararin 😄 if guzeldir senelerce yaptim bende 👍 spora bende yuruyusle basladim henuz pilates agirlik falan calismiyorum ama gunde 6000adim ile basladim havalar guzelken oldugu kadar yapmak lazim

Hayirli ugurlu olsun kararin 😄 if guzeldir senelerce yaptim bende 👍 spora bende yuruyusle basladim henuz pilates agirlik falan calismiyorum ama gunde 6000adim ile basladim havalar guzelken oldugu kadar yapmak lazim
bebeğimi emzirdiğim için öğünlerde çok kısıtlamıyorum kendimi. umarım yine de faydasını görürüm. evde leslie ile bir uçtan başlayacağım spora. peki hedefin ne kaç kilo vermek istiyorsn :)

bebeğimi emzirdiğim için öğünlerde çok kısıtlamıyorum kendimi. umarım yine de faydasını görürüm. evde leslie ile bir uçtan başlayacağım spora. peki hedefin ne kaç kilo vermek istiyorsn :)
Yaa evet daha tedbirli olmalisin tabi bebisko ac kalmasin 🙂 aslinda ben verdim kilo 2 kg daha versem fena olmaz ama sart degil daha cok zinde kalmak ve biraz kas kutlesi yapmak sıkılasmak istiyorum. Genelde beslenmem iyi kismiyorum ama mutfaktan sekeri unu pirinci (basmati disinda) bulguru ( esmer bulgur disinda ) margarin tereyag falan fisman cikardim 2 ay kadar oldu zeytinyag sebze protein agirlikli besleniyoruz sabahlari bi yulaf bi normal kahvalti seklinde. Artik havalar sogudu o kadar su icmiyorum ama onu arttirmam lazim. En onemlisi sigarayi biraktim ama biraz zorlaniyorum spor yapmayi iyi beslenmeyi isteme sebeplerimden biride motivasyon olsun sigara konusunda icmeyeyim diye. 🙏

Merhaba ben pazartesi itibariyle diyete başlayacağım. Ancak burada eşlik edebilirim

Yani hic fark etmez birbirimizi yoklayalim biraz dususe gectigimizde hatirlatmalar destekler yapalim yeter ki devamli olsun 👍

Ben ben beeeennn bencede birbirimize destek olalim.. birakmamis oluruz ve sureklilik olur brn aslinda bi suredir yapiyorum if hayat tarzim oldu ama bazen kaciriyorum ayarlari :)

Ben ben beeeennn bencede birbirimize destek olalim.. birakmamis oluruz ve sureklilik olur brn aslinda bi suredir yapiyorum if hayat tarzim oldu ama bazen kaciriyorum ayarlari :)
Bazen bende kaciriyorum ya ama hic uzulup takmiyorum yaptim mutluyum modundayim 😁

Ben ben ben ✋🏻✋🏻✋🏻✋🏻 bugün itibariyle spora başladım. Yememde de ufak ufak güncellemelere gidiyorum ama çok kısıtlamıyorum kendimi. Düğünden bu yana 4.200 gram yağdan almışım. Ama kas oranım iyi olduğu için hoca çok dert etmene gerek yok dedi 😂şimdilik böyleeee

Yaa evlilik kilosu diye bisey var evet kendi kendimi tutuyoda insan eside dahil olmazsa zor olabiliyo 😀 ben benimkini gaza getirdim yemek sonrasi uyuyan adam haftada 6gun spor yapar oldu benim yediklerimi irdeliyo benden cok kilo verdi sinir oluyorum😀

Yaa evlilik kilosu diye bisey var evet kendi kendimi tutuyoda insan eside dahil olmazsa zor olabiliyo 😀 ben benimkini gaza getirdim yemek sonrasi uyuyan adam haftada 6gun spor yapar oldu benim yediklerimi irdeliyo benden cok kilo verdi sinir oluyorum😀
Vav süper kilo vermesi, benim ki asla gaza gelmez ahah 😂😂 neyse bu akşam akşam yemeği yemedi ve gel yürüyüşe çıkalım dedim. x2ledim sporu 💪🏻 ama menülerimi bir gün önceden ayarlamam gerekiyor. 1 gün ara ile sporum var.

Vav süper kilo vermesi, benim ki asla gaza gelmez ahah 😂😂 neyse bu akşam akşam yemeği yemedi ve gel yürüyüşe çıkalım dedim. x2ledim sporu 💪🏻 ama menülerimi bir gün önceden ayarlamam gerekiyor. 1 gün ara ile sporum var.
Super usenmeyince oluyo valla her sey 👍 valla bende oyle baslamistim ama artik biraz otomatiklesti aksam ustu karar verip yapiyorum hemen evde ki malzemeleri saglikli olanlarla degistirince kolaylasti isim cikip bisey almam yada tarif aramam gerekmiyo

Gunluk rutinleriniz neler acaba ? Birbirimize yardim edebiliriz boylelikle. Ben sabah 6.40 kalkis 8 gibi bi gun yulaf kahvalti bi gun normal kahvalti ekmeksiz oglen 12 gibi bi gun onceden kalan yemekler bol salata ile aksam 8 gibide aksam yemegiyle kapanis yapiyorum aralarda da meyve ve kuruyemis yiyorum genelde. Mutfakta kullandigim genel urunleri saglikliversiyonlarla degistirdim basmatipirinci karabugday unu esmer bulgur sadece zeytinyag seker yerinede pekmez bal veya hindistan cevizi yagi kullaniyorum isim cok kolaylasti o yuzden porsiyonlarida tabaklarken yuzde 25 protein yuzde 25 sebze yuzde 50 salata seklinde yapiyorum veya meze

X