Beren Saat'in yüzüm eskidi korkusu

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
10 yıldır aralıksız olarak ekranda boy gösteren oyuncu, son projesi İntikam ile umduğunu bulamadı. Reytinglerde çakılan Beren Saat, yüzüm eskiyor korkusuyla 2.6 milyon liralık teklifi de düşünmeden reddetti. Güzel oyuncu, bir süre ekrandan uzak kalmaya karar

2.6 MİLYONLUK TEKLİFİ ELİNİN TERSİYLE İTTİ
Bugün'de yer alan habere göre, Beren Saat, yeni sezon için gelen tüm projeleri düşünmeden reddediyor. Beren Saat son olarak aldığı yıllık 2.6 milyonluk teklifi de elinin tersiyle itti. Düğün hazırlıkları yaptığı nişanlısı Kenan Doğulu ile uzun bir tatile çıkmayı planlayan Beren, bir süre sadece sinema filmi yapacak. Son olarak Uğur Yücel'le Benim Dünyam filminde rol alan oyuncu şu sıralar gelen olumlu eleştiriler sebebiyle oldukça mutlu.

BENİM DÜNYAM 1 MİLYONU AŞTI
Beren Saat'in Uğur Yücel'le birlikte rol aldığı Benim Dünyam filmi 1 milyon izleyici sayısını aşmayı başardı. 25 Ekim'de vizyona giren film 1 milyon 88 bin kişi tarafından izlendi. Beren Saat'in kör ve sağır bir genç kızı canlandırdığı 'Benim Dünyam' gösterildiği Avrupa ülkele-rinde 100 bin kişi tarafından izlendi.

$beren_saat.jpg

demekki neymiş..
ünlü değil, senaryo tutuyormuş..
kimse beren saat var diye güzel olmayan, saçma, çakma birşeyi izlemedi tabii.

Bencede yüzü fazlasıyla eskidi.

Biraz ara verse güzel olacak,galiba artık insanlar sürekli beren saati ekranlarda görmekten sıkıldı.

İntikam Türk dizi sektörünün yurtdışından araklayıp uyarlamaya çalışırken batırdıkları,Türk adetlerine yaşam biçimine uymayan istedikleri kadar ünlü oynatsalar da tutmayan onlarca diziden biri..

Sevemedik kanımız ısınamadı belki içimizde izleyen vardır laf etmiyorum elbette:)
Son sözüm KARADAYIII!! :KK16::KK53:

bence de yüzü çok eskidi
şahsen ben yeni filmine bile gitmek istemiyorum o var diye
sürekli aynı kişileri farklı rollerde izlemek beni çok sıkıyo
dizisi de güzel değil ayrıca o tarz konular yurtdışında daha çok tutuyo bize göre değil

bence de yüzü çok eskidi
şahsen ben yeni filmine bile gitmek istemiyorum o var diye
sürekli aynı kişileri farklı rollerde izlemek beni çok sıkıyo
dizisi de güzel değil ayrıca o tarz konular yurtdışında daha çok tutuyo bize göre değil

bende öpüşmesinden öğğkk geldiği için sanırımo film de de sonlarda öpüşmesahnesi var o yüzden gitmıyorum...
midem bulanmaya başladı artık yaa kadının öpüşmediği adam kalmadı..

off çok yeteneksiz zaten.

iyi olmuş onun yapamadığı rollerle milyonlar kazanması çok adaletsiz.

güzel de değil, bi taraflarını açarak öpüşerek rating yapıyor.

ama artık o bile sıktı ahahahha

umarım bir daha görmeyiz bu yeteneksizliğiyle.

taşşşş gibi kadın yaaaaa
ayrıca da benim dünyam filminde kesinlikle öpüşme sahnesi yok bu öpüşme haberleri tamamen uydurma ve film harika uğur yücel in muhteşem eseri yani ağla ağla öldüm filmde

ama ara verse iyi olur tabi

Eskidi gerçekten ya,hiç durmadan dizilerde falan oynadı çünkü.

herkesn popülerliği de bi yere kadar beren sürekli dizide oynıym filmde rol alıym diye yırtıyo resmen kendini haliyle heryerde onu görmekten sıkıldı tabi insanlar eskiyo yüzü doğru.... benim dünyam afişlerinde gördüğnde bile artk erkek arkadaşm falan sıkıldı heryerde bu kız yaa diyo bana ki dizi falan izlemez o :) genel olarak oyunculuğunu beğenmiyorum bu kızın ve bana göre yeteneksiz.. sadece benim dünyam filmnde çok etkilendm o da oyunculuğundan değil filmden.. bence berenin sadece eli yüzü düzgün diye işte Allah yürü ya kulum demiş. Ama onun da devri bitiyo yavaş yavaş ister istemez yeni yüzlere ihtiyaç duyulcak.

Eskidi tabi ya . Bi Mahsunla oynadı bi dizide sonra hatırla sevgili sonra aşkı memnu sonra fatmagül sonra intikam 2 tane sinema filmi reklamlar

Tamam anladık güzel kadında göze sokulunca eskiyor işte . Aşkı memnudan sonra ara vermesi gerekirken fatmagülü oynadı iyi hoş bari o zaman ara verseydi .

Eskiden "aa beren saatte varmış" diye konuşulurken şimdi "off yine mi beren saat" deniliyor. Ben ki severim ama soğudum artık. Ailemden çok görür oldum kadının yüzünü

dogru dusunmus sac kesımı
cok zayıf kalcaları
damarlasmıs ayakları

hep aynı bakan yuzu gozu

aşkı memnumu intikammı hıc ayırt edılemıyorlar

X