Beraber başarabiliriz 🌸(Diyet- Sağlık Beslenme)

Paw Lover

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2023
202
65
Merhaba arkadaşlar, bütün açılan konulara baktım hepimizin derdi ortak 🙂 2022 in Aralık ayında mide küçültme ameliyatı oldum 124 kilodan 81 e düştüm boyum 180. İştahım normal bir insan gibi olmasa da açıldı sık sık az az sürekli bir şeyler yemeye başladım 84 u gördüm bu da beni korkuttu açıkçası. Benimle beraber zayıflamak isteyen varsa birbirimize destek olarak başarabiliriz ♥️

Merhaba arkadaşlar, bütün açılan konulara baktım hepimizin derdi ortak 🙂 2022 in Aralık ayında mide küçültme ameliyatı oldum 124 kilodan 81 e düştüm boyum 180. İştahım normal bir insan gibi olmasa da açıldı sık sık az az sürekli bir şeyler yemeye başladım 84 u gördüm bu da beni korkuttu açıkçası. Benimle beraber zayıflamak isteyen varsa birbirimize destek olarak başarabiliriz ♥️
Merhaba mide ameliyatı olup o kadar acı çekmişsin risk almışsın belli bir kiloya kadar inmişsin tekrar başa dönerek bütün emeklerin ve acılarının boşa gitmesine izin verme başarırsın kalk silkelen ve tekrar başla kararlılıkta kesin olursan yapabilirsin içine girmek isteyip giremediğin elbiseyi as en çok gözüne çarpan yere ve ona bakarak kendini motive et ben bir dönem ilaç kullandım 92 kiloya kadar çıkmıştım ilacı bırakıp tam motivasyon bulup 92 den 62 kiloya kadar kendi çabamla ameliyatsız verdim bunu isteyen herkes başarıyor sen neden yapamayasın ki ben 62den 55 kadar inmek için çabalıyorum şuan bu da sana motivasyon konuşması olsun :)

Çok haklısınız iradeli bir insanım gözüm tartı da sürekli burda paylaştığım günden itibaren de dikkat ediyorum. Bol eksili günlerimiz olsun inşallah 🧡

X