benimle zayıflayın

crystaltears

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2020
545
546
selam kızlar kendime diyet arkadaşı arıyorum yıllardır diyet yapan biriyim 90 kilodan 68 kiloya kadar düştüm bir kısmını geri aldım şuan 70'lerdeyim sürekli kilo alıp veren bi insan olduğum için küsüratı tam takip edemiyorum

3 gün süper beslenip 4. gün bulduğu her şeyi midesi bulanana kadar yiyen biriyim bunu iştahım düşük seviyede ve aç olmamama rağmen yapıyorum bu yüzden kilo verme sürecim hep çok sancılı olmuştur yeme bozukluğumu yıllardır yenemiyorum kaçamaksız istikrarlı bir diyet yapamıyorum

bunu tam olarak nasıl yenerim bilmiyorum ama yarın sabah kalkıp güncel kilomu buraya yazıyorum ve gün içinde yediklerimi sizinle paylaşacağım. herhangi bir diyet listesine bağlı kalmayacağım.
benimle birlikte başlamak isteyen olursa çok iyi olur birbirimize motivasyon oluruz

Önce bir diyetisyene mi danışsanız? Ben 3 ay kadar önce diyetisyene gitmiştim. 11 kilo civarı verdim fakat birazını tekrar aldım. Aslında vermem gereken 5 kilo daha var. Yinede sizi desteklerim tabiki.

güne noodle yiyerek kötü bi başlangıç yaptım
aralarda meyve atıştırdım
akşam 4-5 yemek kaşığı salata yedim
2-3 lt su ictim gerçekten zorlandım zor oldu baya benim için

kimse yazmasa bile burayı günlük gibi kullanmaya karar verdim
sabah bir tatlı kaşığı şekersiz fıstık ezmesi+ 4 petibör bisküvi
öğlen haşlanmış yumurta+yarım simit
akşam fasulye yemeği üstüne azıcık bulgur pilavı+cacık
yediklerim çok da az görünmüyor az önce önüme baklava ve dondurma koyuldu her an yiyebilirdim ama kendimi durdurdum yememem gerekenler konusunds psikolojimi baya zorluyorum yıpratıcı bi süreç olacak ama başaracağım

3. gunun sonundan nasıl beslendiğimi bildiren yorumm
sabah yarım simit,biraz peynir, 2 yumurta, bir iki tane sosis
arada 3 tane jelibon 🤦‍♀️ hiç olmasa daha iyiydi ama
akşam çok az barbunya yemeği yanına 3 kaşık yoğurt

öğünlerimi gözden geçirdiğim zaman kahvaltıyı abarttığımı görüyorum
bunun sebebini yatmadan önce gelen birkaç saatlik dayanılmaz açlık hissine bağlıyorum kendimce. açlıktan öleceğim psikolojisine giriyorum ve sabah da nispeten fazla yiyorum.
kahvaltıdan birkaç saat sonra yapacağım küçük bir öğünle artık bu durumu keseceğim.. kendimi hazır hissettiğimde kilo güncellemesi yapacağım

selam kızlar kendime diyet arkadaşı arıyorum yıllardır diyet yapan biriyim 90 kilodan 68 kiloya kadar düştüm bir kısmını geri aldım şuan 70'lerdeyim sürekli kilo alıp veren bi insan olduğum için küsüratı tam takip edemiyorum

3 gün süper beslenip 4. gün bulduğu her şeyi midesi bulanana kadar yiyen biriyim bunu iştahım düşük seviyede ve aç olmamama rağmen yapıyorum bu yüzden kilo verme sürecim hep çok sancılı olmuştur yeme bozukluğumu yıllardır yenemiyorum kaçamaksız istikrarlı bir diyet yapamıyorum

bunu tam olarak nasıl yenerim bilmiyorum ama yarın sabah kalkıp güncel kilomu buraya yazıyorum ve gün içinde yediklerimi sizinle paylaşacağım. herhangi bir diyet listesine bağlı kalmayacağım.
benimle birlikte başlamak isteyen olursa çok iyi olur birbirimize motivasyon oluruz
Merhaba ben de sürekli 70-74 arası değişiyorum. Şu an güncel 71.4 ama memlekete gideceğiz 75 olup döncem galiba 😁

Merhaba ben de sürekli 70-74 arası değişiyorum. Şu an güncel 71.4 ama memlekete gideceğiz 75 olup döncem galiba 😁
merhaba siz de benim gibisiniz sanırım:KK43: 74 tavan değere bakılırsa mevcut kilonuz çok sıkıntıda değil gibi.. bence yemenizden kesmeseniz de porsiyon kontrolü yaparak ve hareketi eksiltmeden sabit kalmaya çalışın derim sonra insan üzülüyor

merhaba siz de benim gibisiniz sanırım:KK43: 74 tavan değere bakılırsa mevcut kilonuz çok sıkıntıda değil gibi.. bence yemenizden kesmeseniz de porsiyon kontrolü yaparak ve hareketi eksiltmeden sabit kalmaya çalışın derim sonra insan üzülüyor
89 tavan da indim 70e kadar sonra durdu kilo vermem şimdi 74 70 arası sürekli 🥲

4. gün
sabah zencefilli pul biberli yogurt+ 2 haşlanmış yumurta
ara öğün meyve
akşam kremalı tavuk çorbası, 4 tane çiğ köfte, ayran
ve deli gibi su içiyorum

Merhaba başarılar dilerim size.
İlk önce piskolojik olarak kendinizi hazırlayın kendimden biliyorum istemekle olmuyo insanın beyni diyete oturmalı çünkü yeme bozukluğu olan insanların midesi değil beyni aç oluyor(bende öyleydim).
Gerçekten istersen başaramayacağın hiç bir şey yok. Motivasyonunu kaybetme. Yemeğini gün gün azaltmaya çalış ki bedenin buna yavaş yavaş alışsın.

5. günü çok diyete uygun bitirmediğim için yazmak istemedim ama kaçamakları kendime şaşırır derecede azalttım.
6. günü yazmaya geldimm
sabah zencefilli pul biberli yogurt+ 2 haşlanmış yumurta
öğlen şeftali yedim
akşam bir kepçe mercimek çorbası, yoğurtlu havuç salatası ( 2-3 kaşık)
bi de arada çok az miktarda muzlu puding yedim başarılı kapattığımı düşünüyorum bugünü

X