Benim için dua edin

Rosetable

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2012
8
0
Liseye gidiyorum ve hiç istemediğim bir yere gidiyorum her gün bana kabus gibi ama içimde umut taşıyorum ve Allah'a dua ediyorum lütfen benim için dua edin çok ihtiyacım var :'( Her gün ağlıyorum

hiç isteömedğin yer derken? Allah hakknda hayırlısını versin sende öyle dua et..

Selçuk kız teknik ve meslek. Ama hiç istemiyorum okul düzgün bir okul ama her gün ağlıyorum böyle kalbim çok acıyor bazen hiç yapamıyorum hiç olmuyor ayrıca çok yalnızım orada napacağımı bilmiyorum sadece dua ediyorum

Bu yıl mı başladın? İstemiyorsan neden yazdın tercihlerine?

Bu yıl mı başladın? İstemiyorsan neden yazdın tercihlerine?

Evet ama böyle olacağını bilseydim asla yazmazdım benim 12 yazma hakkım vardı 10 tanesini istediklerimi yazdım geriye 2 tane kaldı ne yazsam ne yazsam diye düşünürken nasıl olsa en sona yazıyorum diyerek o liseden 2 tane yazdım ve o lise çıktı mecbur gidiyorum şimdi de çıkmak istiyorum

Evet ama böyle olacağını bilseydim asla yazmazdım benim 12 yazma hakkım vardı 10 tanesini istediklerimi yazdım geriye 2 tane kaldı ne yazsam ne yazsam diye düşünürken nasıl olsa en sona yazıyorum diyerek o liseden 2 tane yazdım ve o lise çıktı mecbur gidiyorum şimdi de çıkmak istiyorum

Yazmışsın artık yapacak bir şey yok. Hem bak ben de seninle yaşıtım bu yıl başladım liseye. 4 yıl boyunca birlikte okucayağın arkadaşların olacak istemesen de illa ki birileriyle samimi olursun merak etme sen :KK1:

X