Benim Gizili Saklı Hobi Atölyem

Sağol canım bir ara atacaktım dikiş makinam için masa lazım oldu yenileyeyim dedim :KK49:çok teşekkür ederim :KK60:
İyi yapmışsın atmamakta.Çok süper olmuş.Bizim zigonlar var koyu renk.Hep bardak lekesi çıkmıyor bir de çizildi.Onlar da boyanır mı?Nasıl bir boya almak lazım canım?

Bende onu bulsam aksesuar olsada hiç kacırmam alırım :KK53::KK60:
Çok güzel valla.:KK53:

İyi yapmışsın atmamakta.Çok süper olmuş.Bizim zigonlar var koyu renk.Hep bardak lekesi çıkmıyor bir de çizildi.Onlar da boyanır mı?Nasıl bir boya almak lazım canım?

Çok güzel valla.:KK53:
Ben hobi dükkanına girdim durumu anlatım onlar tek tek anlatı bulunduğun yerde varsa git onlar yardımcı olurlar
Hatta fiyatınıda hatılıyorum 46 tl'lik bir alışveriş yaptım dekopaj için resimleride dahildi...

Ben hobi dükkanına girdim durumu anlatım onlar tek tek anlatı bulunduğun yerde varsa git onlar yardımcı olurlar
Hatta fiyatınıda hatılıyorum 46 tl'lik bir alışveriş yaptım dekopaj için resimleride dahildi...
Varsa sorayım bak iyi dedin.Çok kötü oldu çünkü.Sağol canım.:KK66:

Ayyy bravo size sevgili Efser Efser :KK22:
Bayılıyorum sizin gibi eli bu tarz şeylere yatkın olan kadınlara :KK36:

Sözleneceğim zaman o tepsiden ben de yapabilir miyim ki acabaaaaa :confused: Çohoş gerçekten :nazar:

Ayyy bravo size sevgili Efser Efser :KK22:
Bayılıyorum sizin gibi eli bu tarz şeylere yatkın olan kadınlara :KK36:

Sözleneceğim zaman o tepsiden ben de yapabilir miyim ki acabaaaaa :confused: Çohoş gerçekten :nazar:
Çok teşekkür ederim bu güzel sözler için :KK200: tabi yapabilirsin malzemeyi al ben işlemleri tek tek anlatırım tatlım :KK36:

Çok teşekkür ederim bu güzel sözler için :KK200: tabi yapabilirsin malzemeyi al ben işlemleri tek tek anlatırım tatlım :KK36:
O zamana kadar unutmazsam başının etini yerim :KK53:
Henüz isteme falan yok ortada. 1 yıl sürer sanırım :KK53:

X