Benim Gibi Kahve Severleri Beklerim 🤗🤗🥰

Kahveden konu acilmisken shshshh
Guzel oldu bu laf🤣
Kizlar, goz alti morluk ve sisligine kahve icindeki kafein birebir
Turk kahvesinin dibinde kalan az bisey kahveye bi parca pamugu ikiye kesip batirarak dondurun ve daha sonra goz altlariniza maske olarak uygulayin:KK66:
Hatta.
Hususi turk kahvesi pisirin soyle 4 5 kisilik.
Soguyunca buz kaliplarina doldurup dondurun yüzünüzü her sabah yikadiktan sonra bu buzlarla ovun:KK66:

Guzel oldu bu laf🤣
Turk kahvesinin dibinde kalan az bisey kahveye bi parca pamugu ikiye kesip batirarak dondurun ve daha sonra goz altlariniza maske olarak uygulayin:KK66:
Hatta.
Soguyunca buz kaliplarina doldurup dondurun yüzünüzü her sabah yikadiktan sonra bu buzlarla ovun:KK66:
Sende etkili oldu tabi bizde deneyelim🤗😁

Guzel oldu bu laf🤣
Hatta.
Ben onu parmağımla siyiriyordum yaa🤣

Minnoşcum hayırlı olsun topiğin😍
Ben kahve sevmem kahve için ölürüm 🤣 sunum falan da yapmıyorum valla ne yalan söyliyim kolayını bulsam fincanı aradan çıkartıp cezveyle içerim🤣🤣
teşekkür ederim canım sende katıl aramıza :KK36:
ahahah bende çay bardağı ile içenlere özeniyorum ama içemem onunla herşeyi kendi kabında severim :KK70:

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    98,8 KB · Görüntüleme: 64
X