Benim Gibi Kahve Severleri Beklerim 🤗🤗🥰

Ayıp kız sus sus 🤫🤣🤣
😁😁😁😁
Heee kuebişim Bi öyle var bi ara yapmıştım
Bi de inciri ayrı kynatıyon havucu ayrı
Sonra suyunu karıştırıp 20 gün mü ne içiyon
He aynen saraçoğlunun kürü o da. Bilmem ben üşeniyorum kız o yüzden bir kere yapabilmiştim galiba 😆😆
İncir kürünemi bakayım. O prolaktini yükseltiyor diye biliyorum kurabiyem ya ben şimdi tam transfer aşamsında hormonları altüst etmiyim bide hiç riske girmiyim. Aslında hacamat istiyorum bende. Kaeşı binada kadın yapıyo komşum gdiiyor devamlı ama eşimde gitme oraya istiyosan git hastanede yaptır diyor. O yüzden öyle bi kaldım gidemedim
Hee o da doğru canım evet sen deyince hatırladım aynen şimdilik hiç karıştırma bitkisel kürleri. Hacamat bende çok istiyorum ya çok faydalıumış. Bide şimdi aşı olanlar ya da covid geçirenler de yaptırsa iyi olur diyorlar ama tırsıyorum 😆😆
Kız jou alacağın olsun yok ben çatlağı bekleyemicem. Ben cookie yim ya sen başka cookie yi etiketleyip duruyosun 🥲😂😂😂
Ulaaannnnnn niye demiyosunnnnn 😱😱😱😱😱😱 püü sanaaa bide dalga gececeğidiler benleee catlaklaa pislikk
Hahahhahahahahahaha ayyyy coooo buna çok güldüm 😆😆😆😆😆😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Kız perim biraz daha uzatsaydın ya çok erken itiraf etmişsin 😂😂😂😂

😁😁😁😁

He aynen saraçoğlunun kürü o da. Bilmem ben üşeniyorum kız o yüzden bir kere yapabilmiştim galiba 😆😆

Hee o da doğru canım evet sen deyince hatırladım aynen şimdilik hiç karıştırma bitkisel kürleri. Hacamat bende çok istiyorum ya çok faydalıumış. Bide şimdi aşı olanlar ya da covid geçirenler de yaptırsa iyi olur diyorlar ama tırsıyorum 😆😆

Hahahhahahahahahaha ayyyy coooo buna çok güldüm 😆😆😆😆😆😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Kız perim biraz daha uzatsaydın ya çok erken itiraf etmişsin 😂😂😂😂
Susss kızzzz iyice saf ettiniz beniii

X