"Benim adım Hıdır elimden gelen budur" diyeti.

Günaydın hanımlar, iki gündür yatılı misafirim vardı diyet yalan oldu yazmadım yediklerimi. Bugünden itibaren tekrar devam edicem artık.

Kolay gelsin hanımlar, bugün annemgile geldim. Kahvaltı da 2 dilim tam buğday, az miktar peynir,tereyağlı omlet, yeşil zeytin ve domates yedim.

Öğlen sütlü kahve ve 3 dilim tam buğday unlu dereotlu peynirli kek yedim.

Akşam kıymalı kabak, ıspanak kavurma, fırında sebzeli tavuk var.
Birazdan türk kahvesi içeceğim yanında az miktar bitter çikolata.

Bende bugün evdeyim, okullar tatil oldu bizimde. Sabah eşimde geç gidince ailece kahvaltı keyfi yaptık. 2 dilim ekmek yedim. Kıymalı yumurta, kaymak,zeytin peynir, domates, salatalık,azar azar yedim 🙈 akşama et sote ve bulgur pilavı yaptım pilavdan çok az yerim. Yoğurt yada salata da olur. Arada da bir muz yedim.

İyi akşamlar hanımlar, bugün serbest gün oldu. Yarın kaldığım yerden devam.

Günaydin kızlar, dün bende misafirlikteydim. Kahvaltıdan sonraki bölümde biraz abarttım. Bugün daha dikkatli olmalıyım. Dün tartı günümdü. 74,3 olmuşum. 2,4 gitti toplamda🙏

Günaydın bayanlar , yapabildiğim tek şey bol bol su içmek , yediklerime dikkat edemiyorum şu an. Kendimi dizginlemeye çalıştıkça daha çok yeme isteği oluyor. Akşam öğünümü hafif geçirip yoğurt kürü yapmayı düşünüyorum. Yeşil çaya başlayacağım .

Günaydın hanımlar, kilomda değişiklik yok 69,5-70 arası gidip geliyorum. Az önce kahvaltımı yaptım. Ayvalık tost ekmeğine bir avuç kaşar ve 2 ince dilim dana salam koydum. Az miktarda ketçap ve mayonez sıktım. 4 tane falan da yeşil zeytin yedim.

Eşim evde olunca biraz kötü besleniyorum. Öğlen sütlü kahve içerim.

Akşam da etli,bezelyeli,havuçlu,patatesli sulu yemek yapacağım 2 gün bunu yeriz.

Bugün saçımı boyayacağım. Havalar da çok soğuk dışarı çıkılmıyor.
Vaktim kalırsa az spor da yaparım.

Günaydın bayanlar, sabah hafif bir kahvaltı yaptım. Bugün hedef 3 lt su içmek , Abur cubursuz geçirmek . Cumaya kadar böyle dikkat edip tartılacam sonra

İyi akşamlar hanımlar, sabah 5 dilim sucuk,yarım omlet,4 zeytin,2 dilim çok tahıllı ekmek ve 2 lokma tahin pekmez yedim. Öğleden sonra annemgile geldik. Lokma getirmişler 3 tane lokma yedim. Akşam da ekmek arası kıyma kavurma yicez. Muhtemelen 3 çeyrek yerim. 🤷‍♀️

Kızlar bir türlü kendimi toplayıp diyete tekrar başlayamıyorum. 😭😭
Bazen psikolojik olarak rahat olunmuyor. Bende bazı günler bırakıyorum maalesef ama sonra kaldığım yerden devam etmeye çalışıyorum. Az az dikkat etmeye başlarsan gerisi gelir belki. Motivasyon kaçıyor bazen😔

Bazen psikolojik olarak rahat olunmuyor. Bende bazı günler bırakıyorum maalesef ama sonra kaldığım yerden devam etmeye çalışıyorum. Az az dikkat etmeye başlarsan gerisi gelir belki. Motivasyon kaçıyor bazen😔
Dikkat etmeye çalışıyorum sonra bir yerden kaçıyor. İki gün sonra yine yatılı misafirim gelecek şehir dışından öyle olunca hiç yapılmıyor

Merhaba kızlar artık kilo vermemin zamanı geldi ama ne zaman sıkı diyetlere disiplinli programlara başlasam beynim bana oyun yapıyor. Ya hemen bırakıyorum ya da hiç kilo veremiyorum. Burada kendi esnek (kaçamaksız tabi) diyet günlüğümü ve yapabilirsem yaptığım eliptikleri paylaşıcam. Bana katılmak isterseniz buyurun. ☺️
bi ara başladım bıraktım devam edemedimm :KK43:

Ben de 2 gündür saldım. Az önce yemek yedim düzenim bozuldu. Adet düzensizliğim var hormonlu spiral taktırdım mahvoldum. Spor da yapsam boğazımı da tutsam en fazla 67ye indim sonra hop yeme atağı. Bakalım havalar ısınsın daha motive olurum.

X