Beni Bırakma

Vedat mektubu bir türlü okuyamadı :)

Bu esınden korkulur. sıla ya da üzülüyorum ya

Aynen korkulur hem esinden hem boradan,meltem de onlar gibi oldu,hayır arzu esin okul arkadaşı arkadaşının yazısını insan tanımaz mı,boranın da sayar ailesi ile başka derdi var bence acaba o ailenin çocuğu olabilir mi nedense aklıma bu geldi.

Ah bora ah seninde esinden farkın yok
Boranın sayar ailesi ile başka derdi var bence bakalım ne çıkacak,bu seferde sanırım arzu zeynebe inanacak emre yine başkasına inandı.

Bora belkide arzunun çocuğu yada kendi ailesinin başına birşey geldiyse bu aile yuzunden

Sıla boşanma davası açtı,emre yine zeynebe kötü davranıyor,esin zeynep için hayatımı mahvettin vs diyor da kızın hayatını mahveden kendisi,hem zeynep hem hülyanın hayatını mahvetmiş.

Meltem de buse sayesinde suçtan yırtacak gibi duruyor,tabi cengiz olayı araştırırsa meltemin yaptığını öğrenir.

Kesin suçtan yirtar meltem.esin sanki ayarlamış gibi hem hulya hem kızı zeynep mahvetti hayatını ama çekiyor şimdi ettiğini buluyor

Cengiz inandı zaten busenin yaptığına,şimdi ikisini barıştırma çabalarına girer,bora en sonunda açıkladı zeynebe kim olduğunu çocukluğunda tanıdığı arkadaşı olduğunu,

Esini artık kimse durduramaz sanırım,zeynebin adına açılmış siteyi bütün hastane çalışanlarına gönderecek üstelik emrenin adına bakalım işin içinden nasıl çıkacak cansuda artık annesininin yaptıklarına karşı tavır aldı.

Meltem sılayı kaçırtacak gibi duruyor.

Borayı izlerken resmen ağzım açık izliyorum :oha: aynen böyle abisinin ölümünde parmağı çıktı,babasınıda mı o öldürdü acaba boranın annesi başka birisi o zaman,arzu mu acaba o aklıma geldi .Üvey annesi o durumda olmasında yine boranın parmağı var zaten ama sanırım kadın kötümü davrandı acaba zamanında.

2 gündür bakmıyorum sıkıldım sanırım :) ama unutma beni vardı bir ara onun gibi uzun süreceğini pek zannetmiyorum

X