Bende geldim bende :) --Resimli

Merhaba hanımlar hepinize,

Zorlu bir sürecin sonunda bende ulaştım sonuca inş korumaya devam bu şekilde ani bir kararla başladığım diyet ve sporla istediğim hedefe ulaştım.

Şimdi diyet demeyelim aslında özel birşey yapmadım çünkü her istediğimi yedim ama az yedim.

Bol bol spor yaptım ve su içtim.

Ve tataammm karşınızda yeni ben :))

Eki Görüntüle 1714469

kıızz helal olsun sana yaa valla muhteşem bir değişiim :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
bana sanki hiç öyle olamayacakmışım gibi geliyor ben seninle takılayım burada fazla fazla.
hatta burda bana koçluk yaparsan çok sevinirim.
çünkü deneyimli birine gerçekten ihtiyacım var.
spor yaptın mı kuzu düzenli ?

kıızz helal olsun sana yaa valla muhteşem bir değişiim :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
bana sanki hiç öyle olamayacakmışım gibi geliyor ben seninle takılayım burada fazla fazla.
hatta burda bana koçluk yaparsan çok sevinirim.
çünkü deneyimli birine gerçekten ihtiyacım var.
spor yaptın mı kuzu düzenli ?

Tabiki cnm her zaman destek olurum normal hayatta kaç kişiye yardımcı oluyorum bir tanesi 2 hafta oldu 4,5 kg verdi bile :)

Yaptım hemen her gün spor :) az da olsa illaki boş geçirmmeye çalıştım :)

Tabiki cnm her zaman destek olurum normal hayatta kaç kişiye yardımcı oluyorum bir tanesi 2 hafta oldu 4,5 kg verdi bile :)

Yaptım hemen her gün spor :) az da olsa illaki boş geçirmmeye çalıştım :)
Ne tur spor yaptin bu sure zarfinda?

Bende sizin formulu uyguluyorum 4 gundur yediklerime dikkat ediyorum seker tuz un cikti hayatimdan umarim bende kilolarimdan kurtulurum her aksam 5 km tempolu yuruyorum ve gun icerisinde evde egzersi yapiyorum sizce bir isik varmi?

Bende sizin formulu uyguluyorum 4 gundur yediklerime dikkat ediyorum seker tuz un cikti hayatimdan umarim bende kilolarimdan kurtulurum her aksam 5 km tempolu yuruyorum ve gun icerisinde evde egzersi yapiyorum sizce bir isik varmi?

Kesinlikle var benim bu dediklerime uyup beni dinleyen gelinimiz ilk hafta da 2,5 kg verdi hala devam ediyor ara ara yazıyor bana yediklerini yaklaşık 1 ay oldu başlayalı 6 kg verdi sanırım pek konuşamıyoruz bu ara belki daha fazla vermiştir devam ediyorum diye yazmıştı :)

Ben abur cubur duskunuydum diyetin 2. Gununde diyetik biskuvi falan aldim cok mecbur kalirsam yerim diye bugun 6. Gunum varliklarini bile unuttum az once dolapta gordum sasirdim bunlar benim icin ciddi adimlar ilk defa bu kadar kararliyim. Umarim emeklerim bosa cikmaz

Ben abur cubur duskunuydum diyetin 2. Gununde diyetik biskuvi falan aldim cok mecbur kalirsam yerim diye bugun 6. Gunum varliklarini bile unuttum az once dolapta gordum sasirdim bunlar benim icin ciddi adimlar ilk defa bu kadar kararliyim. Umarim emeklerim bosa cikmaz

Kararlı ve istikrarlı olursan emin ol emeklerin boşa gitmez istersen takımımıza gel herkesten destek alırsın 3.takım :)

tebrikler canim harikasin boyun kac ama 66 dan fazla gorunuyosuj resimde tabi boyuna bagli bu

anladim canim boya gorede degiisiyor degilmi kilo ben 168 im istedigim kiloya az kaldi ama benden kilolu duran kisa boylu arjadasim 60 kilo bense 65
anladim canim boya gorede degiisiyor degilmi kilo ben 168 im istedigim kiloya az kaldi ama benden kilolu duran kisa boylu arjadasim 60 kilo bense 65

Aynen boydan boya da fark ediyor mesela benim arkadaşımda benden çok az bi uzunluğu var benden kilolu ama zayıf duruyor

Merhaba hanımlar hepinize,

Zorlu bir sürecin sonunda bende ulaştım sonuca inş korumaya devam bu şekilde ani bir kararla başladığım diyet ve sporla istediğim hedefe ulaştım.

Şimdi diyet demeyelim aslında özel birşey yapmadım çünkü her istediğimi yedim ama az yedim.

Bol bol spor yaptım ve su içtim.

Ve tataammm karşınızda yeni ben :))

Eki Görüntüle 1714469

Tebrikler :KK9::KK9::KK9:

X