Bende byteceim:) Fikirleriniz ok nemli?

elanurcum bu gün 12. günüm ve ağrılarım kalmadı. morarmalarla uğraşıyorum sürekli pomatla masaj yapıyorum. epey azaldılar. iz için kremlede masaj yapıyorum. ancak bana sanki dikiş yerleri büzük gibi geliyor. bilmiyorum ama umarım zamanla düzelir.

inan doğuştan normal ebatlada olmasını çok isterdim(herkes gibi) ama kısmet böyleymiş. doktor yan yatabilirsin dedi ama tam anlamıyla yan yatmaya cesaret edemiyorum. şu an morluklar olmasa görüntü ve rahatlık süper.
senin dikiş yerleri düzgünmüydü?
şu porcu sütyeni olayıda bir tuhaf bir türlü aradığımı bulamıyorum. (yani tam anlamıyla saran-tutan)
bulduklarım hep yumuşak penye tarzı.
senin durumun ne? ne kadar oldu? rahatmısın?
sevgiler...

Sevgili Denız7,öncelikle çok geçmiş olsun.Ben iki ay önce küçültme ameliyatı geçirdim.Sporcu sütyenimi rastlantı sonucu THCıBO adında bir kahve mağazasından aldım.Çok güzel sarıyor.Bir kutuda iki tane var.Bir siyah bir beyaz olmak üzere.Üstelik iki sütyene 30 tl verdim.Piyasadaki pek çok ürüne bakmıştım.Sende bak ,hem sana hemde tüm ameliyat olanlara TCHıBO'yu tavsiye ederim.Hem çok kaliteli hemde çok ucuz.ınternettende alışveriş yapabilirsin çünkü her ilde mağazası yok.Sevgiler.....

elanurcum bu gün 12. günüm ve ağrılarım kalmadı. morarmalarla uğraşıyorum sürekli pomatla masaj yapıyorum. epey azaldılar. iz için kremlede masaj yapıyorum. ancak bana sanki dikiş yerleri büzük gibi geliyor. bilmiyorum ama umarım zamanla düzelir.

inan doğuştan normal ebatlada olmasını çok isterdim(herkes gibi) ama kısmet böyleymiş. doktor yan yatabilirsin dedi ama tam anlamıyla yan yatmaya cesaret edemiyorum. şu an morluklar olmasa görüntü ve rahatlık süper.
senin dikiş yerleri düzgünmüydü?
şu porcu sütyeni olayıda bir tuhaf bir türlü aradığımı bulamıyorum. (yani tam anlamıyla saran-tutan)
bulduklarım hep yumuşak penye tarzı.
senin durumun ne? ne kadar oldu? rahatmısın?
sevgiler...

canımcım ben henüz yaptırmadım,sporcu sütyeni olarak ayyıldız'ınkine iyi diyolar.sütyen konusu önemli,çünkü ilk başta pratezin yerine oturmasında ve şeklini almasında sporsu sütyeninin de etkisi oluyomuş.yani protezi sabitlemesi açısından önem arz ediyo.tekrardan geçmiş olsunopuyorumnanaktana.s.

sevgili denız7,öncelikle çok geçmiş olsun.ben iki ay önce küçültme ameliyatı geçirdim.sporcu sütyenimi rastlantı sonucu thcibo adında bir kahve mağazasından aldım.çok güzel sarıyor.bir kutuda iki tane var.bir siyah bir beyaz olmak üzere.üstelik iki sütyene 30 tl verdim.piyasadaki pek çok ürüne bakmıştım.sende bak ,hem sana hemde tüm ameliyat olanlara tchibo'yu tavsiye ederim.hem çok kaliteli hemde çok ucuz.internettende alışveriş yapabilirsin çünkü her ilde mağazası yok.sevgiler.....

canım bende ondan aldım benimkide siyah beyaz altı kuşak gibi.
Ama sanki penye kısmı tam sarmıyor gibi geliyor. Internette nike'ninkini gördüm 95 tl diyor bana çok geldi ama çokda güzel görünüyor. Ilgine çook teşekkürler. Sevgiler

canımcım ben henüz yaptırmadım,sporcu sütyeni olarak ayyıldız'ınkine iyi diyolar.sütyen konusu önemli,çünkü ilk başta pratezin yerine oturmasında ve şeklini almasında sporsu sütyeninin de etkisi oluyomuş.yani protezi sabitlemesi açısından önem arz ediyo.tekrardan geçmiş olsunopuyorumnanaktana.s.

elanur'cum ayyıldıza baktım çok yumuşak. Uygun diyenleri okudum bende ama bence uygun değil hiç sarmıyor. Teşekkürler sevgiler

keşke doktorunuz verseydi kızlar ben ameliyattan çıktığımda üzerimdeydi önden fermuarlı çok rahat çıkarmasıda giymeside

elanur'cum ayyıldıza baktım çok yumuşak. Uygun diyenleri okudum bende ama bence uygun değil hiç sarmıyor. Teşekkürler sevgiler

Denizciğim sen ayyıldızın sütyenini taktın mı? Ben 4 aydır üzerimden çıkarmıyorum çok rahat ama sarkık falan tutmuyor. Benim doktorumun yegane tavsiye ettiği sütyen o

arkadaşlar silikonlu memeler yatıp uzandığınızda yukarı mı çıkıyo, dikkat ettiniz mi hiç?

Canım sanırım benım bulduĞum ayyıldıznkı penye olan. ÇÜnkÜ Çok kıŞı memnunmuŞ. Şuan tchbo'nunkını kullanıyorum. Fena deĞıl.ama tam saran bır Şeyı hala arıyorum.
elanur benım bugÜn 2 hafta oldu. Mecbr dÜz yatıyorum ve yukarı Çıkmıyor ama doĞal bır yayılma olmadan dık duruyorlar. Buda normalmıŞ.
YumuŞamasıyla alakalıymıŞ.yumuŞayınca yattıĞımızda normal duracaklarmıŞ. Sevgıler...

slm arkadaslar bende gogus buyutme ameliyati oldum sizlere tavsiyem eger olacaksaniz kesinlikle koltuk alti tavsiye ederim cok kolay ayrica hic bisekilde gogus ucunde disik sorunuda olmuyor ve ben hic agri hissetmedim ameliyattan sonra oyleki ayni ameliyatla karin germe de olmustum o yuzden hep kollarimi kullaniyordum yatip kalkarken hep kollarimdan destek alarak ona ragmen hic bi agri hissetmedim suan 1 ay oldu hersey normal koltuk altindaki disik izlerim tamamen kapandi hic bisekilde rahatsiz edecek bi durum degil. kas altına anatomik protez koydurdum son derece harika duruyorlar

X