Ben bu kediyle napıcam?

Helal olsun ya sizi görünce ben insan değilim diyorum sorumluluk alamıyorum ağır geliyor bana Allah affetsin

Numaramı vereyim özelden. Teklifimde çok samimiyim. Çekinecek veya utanılacak bir şey de yok bunda kendiniz için istemiyorsunuz sonuçta. Sayenizde bir canlının hayatına dokunmuş oluyoruz siz aracısınız burada. Elinizi taşın altına koymuşsunuz bizlerin de yardım etmesi gerekir el birliğiyle o canlılara.
Seni ben yerim öperim 😻

Yaaa seni çok iyi anlıyorum. Üç sene önce vücudunda yanık gibi izler olan , çok tatlı bir bebek buldum, iyileştirdim evde. Ama hem kendi kedim var,hem kedim sosyopat,evdeki başka kedi /insan misafir onu strese sokuyor. Hem de bütçem hiç uygun değil ikinci bir kediye. O yüzden ilanlar açtım, gidebileceğim bütün sehirleri etiketledim, 6 saat uzakliktaki şehirlere kadar elden getirebilirim diye. Akla gelebilecek her yere ilanlar açtım. Ama malesef kimse sahiplenmedi. Ben de sokağa alışsın diye her akşam aşağı indirdim,saatlerce Kapi önünde bekledim (kötü fikirdi,mahalleli kedilerden bit bulaştı o da benim kedime bulastirdi). Böyle böyle günler geceler geçti ve en sonunda beni kendi istegiyle terketti.
Hala vicdanımda bir yaradır,çünkü çok sevgi dolu, çok insan canlısı,tam bir ev kendisiydi :KK43:
Umarım siz güzel bir yuva bulabilirsiniz

X