K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz Ben 4 ay önce kulak zarından amelîyat geçirdim neyse 3 ayda test yapıldı aşağıda detay?

Disarida sesleri duyuyorum bence ameliyat olmanizda fayda var cunku kulak zarinin delik olmasi tehlikeli bir durum benim de diger kulagimdan ameliyat olduktan sonra duymam daha iyi oldu.
Birde ben denizde hizli giden bottan dustum bir kulak zarim yirtildi ama nedense diger kulagimda tikandi.birbirleriyle alakasi varmi bilmiyorum.Birde diger kulagimdan ameliyat olduktan sonra digeride daha iyi duymaya basladi sanki piskolojikmi baglantilimi bilmiyorum.Beyinde duyma merkeziyle ilgili olabilir.

Disarida sesleri duyuyorum bence ameliyat olmanizda fayda var cunku kulak zarinin delik olmasi tehlikeli bir durum benim de diger kulagimdan ameliyat olduktan sonra duymam daha iyi oldu.
Hakkınızı helal edin çok yazdım ama evet olucam inşallah sizin ilk kulak ameliyat olunca insan sesleri net yüksek gelirmiydi

İnşallah olucagim umarım sizi rahatsız etmedim sizin ilk ameliyattan sonra duymaniz nasıldı biraz tarif edermisiniz dışarda insan sesleir falan nasıldı gelişme varmiydi ilk kulağınız da olunca

Yorum düşmüyor sanırım sizin ilk kulak ameliyat olunca sesler nasıldı insan sesleri netleşmişmiydi ilk ameliyat ta

İlk kulağınız da ameliyat olurken dışarıda sesler iyi geliyormuydu

X