belirgin silik cizgi,Artından adet:(((

Moonlight

Huzur'da..
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2008
1.530
63
Bu ay gebeliğin tüm belirtilerini yaşadım.Adetim dört gün geçikti.test yaptım silik çizgi vardı.Ama ertesi gün adet gordüm.o kadar umutlanmıştım ki anlatamam. eşimide umutlandırdım.ama o yinede inanmamayı tercih etti.haklıydı da.
Artık neye inanacağımı şaşırdım.belirgin bir silik çizgi vardı.umudum yerlere serildi.Toparlanmam zaman aldı.gebe olduğunu öğrenip dış gebelik,kimyasal gebelik yada düşük yapan arkadaşların halini anladım empati, yaptım.:nazar:
benzer bir durum yaşayan arkadaşlar var mı?adetime bir gün kala yaptım çıkmamıştı ama dört gün gecikince çıktı.Silik olmasaydı yinede umutlanmazdım...benneyaptımki

Canım çok üzüldüm, ama çok kişinin başına geliyor bu. ben de geçen ay çok belirti yaşadım hem de adetim geçmeden. adet günü akşamı (cuma)idrar testi yaptım belli belirsiz bir çizgi vardı gölge gibi. gece 9 da özel bir hastanede kan testi yaptırdım 15,81 çıktı. tabi hamileyim diye havalara uçtum herkese haber verdim. Ancak pazartesi kanamam başladı. tekrar test yaptırdım 7 çıktı. kimyasal gebelik olabilir dedi doktor. kadınların çoğu bunu yaşıyor ama farketmiyor. ben de test yaptırmasaydım bu ay 3 gün geciktim derdim. kısmet böyleymiş. en azından gebe kalabildiğimi biliyorum. Umutlar diğer aylara, hadi bakalım

bende pazartesi yapacaktım kan testi eğer adeti gelmeseydiii sadece eşime soyledim testin silik çıktığını keşke onada söylemeseydim.nasip değilmiş.

Moonlight canım üzülme, kimyasal gebelik hemen hemen tüm kadınların başına gelen bir şey, test yapmasaydın anlamazdın bile, gecikme oldu zannederdin, benim de birkaç defa başıma gelmişti, o yüzden hamile kaldığımda bile zor inanmıştım.

canım benim umut oldunuz bana.Allah razi olsun.4 yıdır gebeliğim yok
enazından kendimi gebe kalabiliyormuşum diye avutabilirim

galiba bu sefer ben de yaşadım...sabah test yaptım 2. çizgi silik çıktı...sonra regl oldum...moralim çok bozuldu...

canım testin markası neydi miratech mi ben onu yaptım silik çıktı sonra bugün yine yaptım hiç çizgi çıkmadı adetime 5 gün var bakalım

ben de kimyasal gebelik geçirmiş biri olarak o hayal kırıklığını çok iyi anlıyorum:KK43: kısmet diyelim. Dediğiniz gibi hamile kalabildiğimizi anlıyoruz en azından

Bu ay gebeliğin tüm belirtilerini yaşadım.Adetim dört gün geçikti.test yaptım silik çizgi vardı.Ama ertesi gün adet gordüm.o kadar umutlanmıştım ki anlatamam. eşimide umutlandırdım.ama o yinede inanmamayı tercih etti.haklıydı da.
Artık neye inanacağımı şaşırdım.belirgin bir silik çizgi vardı.umudum yerlere serildi.Toparlanmam zaman aldı.gebe olduğunu öğrenip dış gebelik,kimyasal gebelik yada düşük yapan arkadaşların halini anladım empati, yaptım.:nazar:
benzer bir durum yaşayan arkadaşlar var mı?adetime bir gün kala yaptım çıkmamıştı ama dört gün gecikince çıktı.Silik olmasaydı yinede umutlanmazdım...benneyaptımki

http://www.kadinlarkulubu.com/hamilelik-belirtileri/181813-testte-ikinci-cizgiyi-cok-silik-gorupte-hamis-olmayanlar-hadi-buraya.htmlşutarafagitti

a.s.slmm kıslar benimde aynı şey başıma geldi bu yüzden üzülmeyelim hayırlısı böleymiş diyelim en azından hamile kalabilioruz
bende bu ay 4 kez test yaptım silik çizgi çıktı sonra bhcg yaptırdım 77 çıktı ama sonra kanamam oldu dün test yaptrdım 01 çıktı ama hayırlısı böleymiş diorum artık sizde öle dey,n bence en azından bebek oluo mutlaka tutunacaktır birgün
:teselli:

bende pazartesi yapacaktım kan testi eğer adeti gelmeseydiii sadece eşime soyledim testin silik çıktığını keşke onada söylemeseydim.nasip değilmiş.

cnım insan en çokta buna üzülüo değil mi? eşine söledikten sonra onun hayal kırıklığına bende aynı şeyi yaşadım kendimden çok eşime üzüldüm keşke sölemesydim dedim ama bi dahakine tam tedbirli oluruz üzülme olurmu kısmet böleymiş:1hug:

valla benim moralim çok bozuldu...hala toparlayamadım kendimi.biliyorum bayanların birçoğunda görülen bir durum ama ilk kez yaşayınca insan garip oluyor. sabah ikinci çizgiyi gördüm o kadar sevindim ki, ama öğlen kanamam başladı alt üst oldum...umarım bir sonrakinde ikinci çizgiler uçup gitmez.İnşallah isteyen herkes bir an önce bebişine kavuşur. bu arada ben çok stres yapıyorum. kafamı dağıtmam lazım. ne tavsiye edersiniz?

X