beklenen gün 24 ekim

Morgxuxl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
885
10
43
arkadaşlar 24 ekime geldik bugün benim adet günüm sancılarım sağolsun beni hiç yalnız bırakmıyor bakalım ne zaman gelecek beklenen.... adet olmamla birlikte 2. aşılamamın startını vereceğim ve iğnelere başlayacağım. hepinizin dualarını bekliyorum
allahım ne olur anne olmaya yaklaşmış olayım........

canım benim hakkında hayırlısı olsun inşallah tez zamanda bebeğine kavuşursun

morgülcüm, inşallah ey yakın zamanda bebişine kavuşursun canım.

morgülcüğüm allahım gönlümüzün muradını versin inşallah...bende 4. aşılama bugün adetimin 2. günü doktorumdan randevu aldım akşama gidecem yumurta takibi ve iğneelerim başılıyacak eğer bir aksilik çıkmazsa ve 4. aşılamayıda denemek istiyorum ..allahım yardımcımız olsun...ya bende aslında başlık açmak istedim yapamadım benimde bir aşılama günlüğüm olsa fena olmaz :))sen yardımcı olabilirmisin??

öncelikle canım tüp bebek özel bölümünde sol üst köşede yeni mesaj yazan bir yer var oraya tıkla sonrasında mesajını yaz. inşallah ikimizinde bu ay tutar canım

arkadaşlar 24 ekime geldik bugün benim adet günüm sancılarım sağolsun beni hiç yalnız bırakmıyor bakalım ne zaman gelecek beklenen.... adet olmamla birlikte 2. aşılamamın startını vereceğim ve iğnelere başlayacağım. hepinizin dualarını bekliyorum
allahım ne olur anne olmaya yaklaşmış olayım........

hayırlısı olur inşallah canım allah hayırlı bebişler kısmet eder inşallah:1hug:

öncelikle canım tüp bebek özel bölümünde sol üst köşede yeni mesaj yazan bir yer var oraya tıkla sonrasında mesajını yaz. inşallah ikimizinde bu ay tutar canım

tşklr canım
inşallah tutar ya...
gerçi benim ilk ikisi tuttu ama düştü
3. aşılama tutmamıştı
4. bakalım ne olacak?

morgülcüm hadi allahtan hayırlısı inş bu sefer tutar allah yardımcımız olsun

kızlar ben dün adet olmadım anlaşılan geçen ay ki gibi yine geçecek bir an evvel olsam da başlasam diyordum ama daha beklemek zorunda kalacağım

hala adetim gelmedi sabırsızlıkla bekliyorum anlaşılan 2. aşılamam kasımda olacak

Sevgili Morgül,geç olsun da güç olmasın derler bilir misin? bekleyelim görelim...inş.gönlüne göre olur!dualarım seninle...

morgül aşılama işlemi yapılırken hergün doktora gidliyormu belli saatlerde?bende yaptırıcamda bilmek istedim.
e.gif
c.gif
e.gif
a.gif
r.gif
d.gif
a.gif

hergün gidilmiyor ama yumurtalarının büyüme kapasitesine göre gidip gelme sayın değişiyor benim çabuk büyümüşlerdi ilk aşılamamda sadece 2 kere gitmiştim sonrasında çatlatma iğnesi yedim ve 3. kez gittiğimde de aşılama oldum

kızlar 2 gün gecikmeyle de olsa bugün adet oldum ve pazar iğnelere başlıyorum dualarınızı bekliyorum

canım arkadaşım rabbim gönlüne göre versin inşallah.ben inanıyorum ki sen anneliğe çok yaklaştın.allahım güzel gönlündeki ni rahmine koysun inşalah.sakın stres yapma bu süreci rahat geçir canım arkadaşım.allaha emanet ol ve hep dualarımdasın.bu sefer olucak allahın izniyle.

X