Gelinlik Modelleri Beğendiğim gelinliği hazır mı alsam diktirsem mi?

http://www.gelinlik.com/2008_gelinlik_modelleri_4/gelinlik-resimleri/192-maggiesottero.jpg resmi kopyalamaya çalıştım ama yapamadım zannedersem.beğendiğim gelinlik modeli çok sade ama şık bişey.bir dikimevine gösterdim modeli 650 tl ye olur dedi delikafadulden çok şaşıdım tabi hatta diktiği modelleri gösterdi hakikaten dikişi ve çalışması çok temiz yaptığı iş gösteriyor kendini.hatta bikaç yere sordum kaça çıkar beğendiğim model diye 2500 tl fiyat çıkardılar.o kadar paraya da gerek yok bence yazık nişanlıma da acırım ben bitaneme:eek:ama işte içimde ki kuşku rahat bırakmıyor beni ya olmazsa diye.hazır da denedim ama aklımda modelim varya hiçbirini beğenemedim.olay budur işte arkadaşlar.

Sahil_deniz gelinlik modeli çok hoş ve gerçekten acaip uygun bir fiyat söylemişler.Hiç kaçırma diktir derim

Sahil_deniz gelinlik modeli çok hoş ve gerçekten acaip uygun bir fiyat söylemişler.Hiç kaçırma diktir derim

beğendiğine sevindim mısraaa.evet ya kararımı verdim bencede diktiricem.beğenmezsemde üzerinde oynamalar yaptırarak farklı bir modele çeviririm.bu fiyata hayatta bulamam bi daha kararsız kalmak ne kadar kötü bişey yabenneyaptımki

sen sen ol sakın diktirme ben aynı hataya düştüm iddalıydılar dikeriz dediler izmirde dikilip geldi ve hayal kırıklığı yaşadım ama malesef düğüne bir hafta vardı ve parasınıda ödemiştim mecburen giydim.

nasıl yani provaya falan gitmedin mi görmedin mi son halini.üzüldüm senin için:teselli: ne kadar kötü bişey istemeyerek mecburen o gelinliği giymek zorunda kalmak çok mu kötü dikmişlerdi ne gibi aksiliklerle karşılaştın?

canım hayatta 650ytl ye değil o model herhangi başka güzel bir model diktiremezsin. o model straplez yakası açık. tam oturmaz yakası açılır. üstünden düşer düşüyor diye askı takılır. askılar kopar. beline oturmaz vs. vs. kesinlikle kaliteli hazır gelinlikçilere git bak böyle modeller onlarda da vardırşutarafagitti

ya ben anlamadım ben de hazır istiyorum çünkü eminim ki benim begendiğim gelinliğin aynısı olmucak :))
şimdi hazır olunca illa giyilmiş mi oluyor?
Hayır hazır olunca illa giyilmiş olmuyor.Ancak hazır olup giyilmişleride var bu konuda mutlaka sizi bilgilendirirler...

650ytl ye dikilen gelinlikte tek üst kat olur astarı mastarı olmaz için görünür mazallah :) kombinezon giymek zorunda kalırsın :=))) git gör şunu beğendim de ve onu al. her yanına da bak..

herkesin fikrine saygı duyarım..sonuçta herkes en güzelinin en yuguna diktirmeye uğraşıyor.. ben çok fazla içli dışlı oldum bu gelinlik mevzusu ile..çok zor beğenen biriyim :nazar: aylarca gelinlikçileri gezdim..ve farklkarı yakından görmüş oldum.ilk zamanlarda bilmiyodum gezdikçe görerk öğrendim..

dikişi güzel temiz vs..güzel de modelelr yapmış ..ama başka bi yere gittim aynı model daha şahane duruyor..sordum neden die ..kumaş farkıdır dediler ..

gerçekten de kumaş o kadar çok fark ediyorki ..bazı gelinlikçilerin modellerinde görürsünüz ki kumaşa tarlatanın izi çıkmış bariz belli oluyr ..ama bazılarında hiç belli olmuyor..kumaşların da çakmaları var yani ..

model beğenip diktiemye ben hiç güvenmedim bi kaç yerde gördüm çünkü alakasız şeyler yapmışlar.. en azından gez dolaş beğendine benzer bişi bul değişiklik yapsınlar..

ama bi kaç yer gez ki kalite farkını gör ve ona göre karar ver derim :nazar:

Bence güvenebileceğin bir yerde diktirmelisin gelinliğini. Daraltma genişletme yerine doğrudan sizin için size özel dikilen bir gelinliği çok daha iyi taşıyacağınızın garantisini verebilirim. Ayrıca provalarda her aşamada gelinliğinizin nasıl olduğunu ve nasıl olacağını görme imkanınız oluyor. Valla ben her yerde söylüyorum yine söyleyeceğim. Ben gelinliğimi Avşar Gelinlikte diktirdim. İnanın düğünümde en çok duyduğum şey çok güzel olduğum ve gelinliğimin muhteşem olduğuydu. Tasarımcıları, çalışanlarıyla tam bir profesyonel kadroya sahipler. Daha resimlerim gelmedi gelir gelmez sizinle paylaşacağım modelimi. cumartesi günü Eşimin kızkardeşi için tekrar gelinlik bakmaya gittik. Beğendiği modeli göstereyim size. Kendi tasarımları ve kumaş olsun, işçilik olsun 4x4 lük diyebilirim. Mutlaka gidin görün.

16119du3.jpg

w419.png

X