bedenimi yormadan ayda 5 kilo veriyorum

tugces23

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2012
275
118
Merhaba kızlar, şubat ayının başında kararlı bir şekilde diyete başladım, yaşım 28 doğum sonrası aldığım kiloları verememiştim boyum 1.70 diyete başladığımda 93 kiloydum şu anda 73 kiloya düştüm. şimdiye kadar hep başarısız diyet deneyimlerim olmuştu başlayıp bırakmıştım aç kalıyordum çünkü, diyetisyene gitmeye karar verdim ve zayıflamaktan ziyade doğru yemek yemeyi öğrendim.. hedefim 65 kilo daha 8 kilom var yani diyete devam ediyorum, bana sormak istediğiniz sorular olursa cevap vermeye çalışırım ayrıca sizin önerileriniz olursa dinlemek isterim :KK24::KK24::KK24:

Son düzenleme:
Bir kaç yıldır takip ediyorum forumu, üye olmak ve ilk yorum bu güne nasipmiş. Bir arkadaşım ramazan başladığından beri 5 kilo verdi :)

Nasil verdiniz bahsedebilirmisiniz?
sabah kahvalıda iki dilim tam buğday ekmeği ile birlikte; 5-6 yeşil zeytin, iki parmak kalınlığında beyaz peynir, bir haşlanmış yumurta, bir kaşık bal ve sınırsız sebze yedim öğlen ve akşam yemeklerimde de protein ve karbonhidratı dengeledim örneğin öğlen sebze yemeği yiyorsam akşam et yemeği yiyorum.. yine öğlen ve akşam bir dilim tam buğday ekmeği var

Nasil verdiniz bahsedebilirmisiniz?
onun dışında mısır püskülü, beyaz çay, şekersiz kahve veya nescafe içtim bunlar ödem atıyor, metabolizmayı hızlandırıp yağ yakımına yardımcı oluyor.. tabi ki kesinlikle olmazsa olmazım su içmek oldu günde en az 2,5 litr su içtim ekstra olarak zayıflama kürü vs. yapmadım spor da haftada 2-3 kez yürüyüşe çıkıyorum bu kadar

X