bebişim beni terk etti

3simay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2007
129
0
43
kızlar kanamam arttı düşük başladı.bhcg düştü.bebişim beni yine terk etti.ALLAHIM bidahakine nasip eder İNŞALLAH

allahim sabir versin arkadasim bi dahasina insallah allahim sana bebegini verir ve o da sana tutunur birakmaz insallah

canim cok uzuldum inan ne desem bos uzulme desemde faydasiz biliyorum allah sabir versin!!!!

simay ben yeni üyeyim bilmem yazım sana ulaşıyor mu? hatalarım oluyor çünkü.Öncelikle geçmiş olsun diyorum ben de 1 hafta önce ikinci düşüğümü yaşadım üzülme demek boş biliyorum. Gençsin olacaktır,moralini bozma.O verirse biz alıcaz ben böyle düşünerek içime su serpiyorum tabi ki doktor kontrolündeyim. tekrar geçmiş olsun.

canım çok geçmiş olsun allahım birdaha böyle bir acı yaşatmasın

simaycım hayırlısı demkten başka elimden bişey gelmiyor canım seninle birlikte bizlerde çok üzüldük ama nasipten ötesi olmuyor allah yardımcın olsun güzelim

kızlar kanamam arttı düşük başladı.bhcg düştü.bebişim beni yine terk etti.ALLAHIM bidahakine nasip eder İNŞALLAH

Canım cok uzuldum ama bılıyorsun bebekte bır sakatlık varsa veya bır ozur kendı kendını atıyor yanı dusuk oluyor o yuzden belkıde boylesı cok daha hayırlıdır. Uzulme desemde uzuleceksın bılıyorum ama kendını fazla yıpratma

canım arkadaşım bu durumda ne söylenir bilmiyorum ama allahım inşallah bir dahaki bebeklerini sana bağışlar inan çok üzüldüm ama tv seyrettim zaten rahatsız olan bebişler annelerini terk ediyormuş o yüzden üzülmeyin diyorlar tabi annesin üzülürsün ama inşallah hayırlısıyla daha sağlıklı bebişlerin olur en kısa zamanda kendine iyi bak:1hug:

simay ya cok uzuldum arkadasım allah hayırlısını vesın dedık her zaman hayırlısı buymus cok uzulmemeye calıs ne olur bak mıllet kac defa tup bebek denıyo bu hıc olmucak demek degılya vaktı nezamansa olucak canım sen dusurmekistesen gene senı bırakmıyıcak hadı canım toparlanmaya bak gecmıs olsun sabret hersey bır sınavdan ibaret

CANIM çok üzüldüm
inşallah bir daha ki sefere bebişini kucağına alırsın da bu acılar uzakta kalır.

canım gerçekten çok üzüldüm...Allah sabır versin...Allah yardım etsin......

simaycım geçmiş olsun canım.valla böyle durumda ne söylenirse söylensin boş biliyorum.daha önce ben de yaşadım.ama sevdiklerimin yanında teselli buldum.tekrar geçmiş olsun

simaycığım acını ve üzüntünü yürekten paylaşıyorum
ama bebeğin sağlıklı olsaydı kaybetmezdin bende bebeğimi düşürdüm seni anlıyorum özürlü olsaydı inan bu üzüntün daha katmerli olacaktı her işte bir hayır vardır bilirsin biz Allahtan hayırlısını istiyorsak başımıza gelen hakkımızda hayırlı olandır
sağlıklı bebişlere en kısa zamanda kavuşman dileğiyle

geçmiş olsun canım her şey biz insanlar için bizlerde böyle sınanıyoruz elbet bir gün bizlerde anne olucaz o bir gün ne zaman bunu kimse bilemez ama vakti gelince inşallah bizlerde yaşarız ağlaya bildiğin kadar ağla ama sakın umudunu kaybetme

Canım ben de çok üzüldüm geçmiş olsun . Umarım biran önce kendini toparlarsın.Bunun üstesinden geliriz hep beraber :enbuyukkk:

herşeyde bi hayır vardır zamanı değilmiş demekki, güzel şeyler zor elde edilir, üzülme, zaten hamile kalamamakta hep kafaya takmaktan, stres yapmaktan, üzülmekten başımıza gelmiyomu, şimdi bu olaydan dolayı duyacağın üzüntü ve stresin bi dahaki denemeni de etkileyeceğini unutma, Allaha güven ve onun bir bildiği olduğunu, her zaman senin için hayırlısını vereceğini unutma.

geçmiş olsun inşallah tekrar tedaviye gerek kalmadan kendiliğinden hamile kalırsın

X