Bebekli anneye evden iş

karaman ozge

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2024
40
21
30
Kızlar merhaba 👋🏻 ben 3 aylık yeni bir anneyim. Evden çalışabileceğim bir iş fikri arıyorum . Bilgisayarım var. Her türlü iş olur. Bana ne önerirsiniz?

Ben video editörlüğü yapıyorum. Evden çalışıyorum. Mesai saatleri var ama. Yine de bebeğim olunca onu bırakıp gitmek zorunda kalmayacağım. Eğer biraz altyapınız varsa, yani genel bilgisayar kullanma beceriniz iyiyse premiere pro programını öğrenebilirsiniz.

Kızlar merhaba 👋🏻 ben 3 aylık yeni bir anneyim. Evden çalışabileceğim bir iş fikri arıyorum . Bilgisayarım var. Her türlü iş olur. Bana ne önerirsiniz?
Şu an tavsiye aklıma gelmiyor ama sosyal medyadan evden iş tekliflerine kanıp da dolandırıcılara para falan kaptırmayın sakın. Uyarmak istedim, çok var.

Sakın ama sakın, önce şu kadar depozit vs yatıracaksınız diyenlere inanmayın. Evden paketleme diye binlerce TL borca sokuyorlar. Yatırdığımı kurtarayım derken binlerce dolandırıyorlar. Biraz araştırın önce.

X