bebek konusunda kararsızım

Ben kendi adima esimde cocuklar arasinda ayrim olacagini dysunmuyorum daha iyi bile olabilir 1 yasindan beri beraberiz biz buarada

Ama iste buarada yasini simdi okudum ben 25 yasindayim 25 yasinda 2 cocuklu oldugumu dusunemiyorum sen ki dahada kucuksun

maddi yönden sıkıntı çekiceğimi düşünmyorum ama yaşım 23 oğlum 3 yaşında herkez bu senin kardeşinmi diyo biraz miyon yapım var ikinci bebeğim olursa canım bende düşünemiyorum kendimi

inşallah canım inşallah anlattığına göre eşinde çok anlayışlı mutluluğunuz daim olsun inşallah :KK54::KK16::KK16:

sağ ol canım anlayışlı biraz igisiz olmasından şikayetciydim ama işlerinden dolayı olduğunu biliyorum ama dünden beri dahada bir ilgili hamileyim diycem günü sabırsızlıkla bekliyorum eşim bunu hakkediyo çünkü acaba hamile kalsam şimdi test yapmak için kaaç gün beklemem gerekiyo

Benimde cocugum degil kardesim oldugunu dusunuyolar oglumun
Buarada yeni evliydim o zaman kiradaydik evimizde arabamizda yoktu sadece haxir degildim oyle boyle diyoruz ama onumuzude gormek gerek bunu maddi acidan soylemiyorum suanda esimle onumu gorebilir durumdayim fakat haxir oldugumu dusunmuyorum cocuklari cok seviyorum ancak hayatta yapmak istediklerim var iki cocukla elbette olur bilmiyorum bigun cat diye yapabilirim veya 3 sene da yapmaya bilirim

Benimde cocugum degil kardesim oldugunu dusunuyolar oglumun
Buarada yeni evliydim o zaman kiradaydik evimizde arabamizda yoktu sadece haxir degildim oyle boyle diyoruz ama onumuzude gormek gerek bunu maddi acidan soylemiyorum suanda esimle onumu gorebilir durumdayim fakat haxir oldugumu dusunmuyorum cocuklari cok seviyorum ancak hayatta yapmak istediklerim var iki cocukla elbette olur bilmiyorum bigun cat diye yapabilirim veya 3 sene da yapmaya bilirim

yeni evliymişsin oğlun ozaman ilk evliliğinden mi canım anlayamadım

Oglum ilk evliligimden canim yorum yazmistim atlamis olabilirmisin

sağ ol canım anlayışlı biraz igisiz olmasından şikayetciydim ama işlerinden dolayı olduğunu biliyorum ama dünden beri dahada bir ilgili hamileyim diycem günü sabırsızlıkla bekliyorum eşim bunu hakkediyo çünkü acaba hamile kalsam şimdi test yapmak için kaaç gün beklemem gerekiyo

valla canım geçen gün kuzenim gebelik testi yaptırdı kan testiydi hemde . negatif çıktı . doktor adetinden ne kadar geçti falan diye sordu işte konuştular henüz bebek küçük olduğu için çıkmayabilir belki kan testinde dedi . 10 gün sonra gel ultrasonla bakalım dedi:KK31::KK31::KK31:

içimizde en tecrübeli sizsiniz 3. bebeğe hamile kaldığınıza göre sana bişey sorucaktım canım eğer hamile kaldıysam kaç gün sonra testde çıkar adatinin geçmesini bekle deme gerçekten duramıyorum

canim benim en son adetim 21 mayisti ve 14 haziranda test yaptim pozitif cikti agdetime 8 gün varken sasirdim bende 22 haziran adet günüm normalinde ama ben dijital test aldim türkiyede varmi bilmiyorum :KK49:

Merhaba canım bende aynı dusunceler içinde boğuluyorum 23 yaşındayım bir talihsiz evlilik geçti başımdan 3 yaşında kızımla baş başa kaldık sonra tekrar evlendim eşimin ilk evliliği ve çocuk istiyor ama ben hep çalışan bir kadın oldum şimdide çalışmak istiyorum ve çocuk fikrine olumlu bakmıyorum ama ona da bir şey diyemiyorum ilk cocugumun piskolojisi nasıl olucak ben nasıl olucam hayatım bitecek ve ilk evliliğim çocuğum doğduktan 6 ay sonra bitmisti yine zedelenen bir evliliğim olur dusuncesi beni korkutuyor

X