Bebek kapı süsü ve takı yastığı

yasayipgorelim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
2.174
1.131
Selam kızlar,

Bebek için kapı süsü yaptıracağım bildiğiniz uygun fiyatlı kapı süsü yapan bir yer var mı?

Taki yastığı da yaptırabilirim onun önerisi de varsa sevinirim.

Sağ olun 🌸

Selam kızlar,

Bebek için kapı süsü yaptıracağım bildiğiniz uygun fiyatlı kapı süsü yapan bir yer var mı?

Taki yastığı da yaptırabilirim onun önerisi de varsa sevinirim.

Sağ olun 🌸
Saglikla kucaginiza alin.

Ben bu sayfaya yaptirmistim taki yastigini. Hatıra saklamak istemistim. Ucuz degildi ama cok sik ve kibar oldu.

Ben zamanında bulut yastık vardı beşiğinde onu kullanmıştım. Varsa eğer sonrasında dekor için de kullanabileceğiniz bir yastık onu kullanın derim. Kapı süsü için de vaktiniz varsa bi hobi market parti malzemecisi filan ziyaret edip kendiniz yapabilirsiniz. Her şeyi satıyolar şimdi. Bana arkadaşım yapmıştı makrome püsküllülerden.

Ben zamanında bulut yastık vardı beşiğinde onu kullanmıştım. Varsa eğer sonrasında dekor için de kullanabileceğiniz bir yastık onu kullanın derim. Kapı süsü için de vaktiniz varsa bi hobi market parti malzemecisi filan ziyaret edip kendiniz yapabilirsiniz. Her şeyi satıyolar şimdi. Bana arkadaşım yapmıştı makrome püsküllülerden.
Takı yastığı için aslında dümdüz bir bebek yastığım var acaba bir baski yerinden baskı mı yaptırsam diye düşündüm, kendim yapamam vakit azaldı ondan yapan var mı acaba diye danışmak istedim 🥰

Takı yastığı için aslında dümdüz bir bebek yastığım var acaba bir baski yerinden baskı mı yaptırsam diye düşündüm, kendim yapamam vakit azaldı ondan yapan var mı acaba diye danışmak istedim 🥰
Bence bir iki minik cengelli iğneyle nazar boncuğu as kurdeleli ordan devam ederler zaten. 🤪 Ay mümkün olduğunca hiç bi şey almamak lazım. Evde yer kalmıyooo her yer eşyaaaa ☠️☠️☠️

X