BEBEK KALP ATIŞI

erdeminci

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2024
5
0
31
Merhaba canlar . 6 haftalık hamileyim. 4 ve 5. Haftada gitmiştik bebeğimde canlılık vardı herşey sağlıklı idi . Fakat bu hafta ilk defa kalp atışına geldik kalp atışı duyulmadı . Bununla birlikte gelişme durmuş canlılık belirtisi göremiyorum dedi doktor . Bebek mi kese mi haftasına uygun gelişmemiş gibi birşey dedi. Bebeğim geç döllenme doktor demişti . Şimdi artık öldü mü yani ? Yoksa benim gibi durumu yaşayıp kalp atışını duyan var mı ? Konum acil cevaplarsanız çok sevinirim

Yaratıcı mucizesi bilinmez bekleyebiliriz ama zor tıbben dedi . Kürtaj görünüyor beklemekten zarar çıkmaz dedi . :KK43:

Merhaba canlar . 6 haftalık hamileyim. 4 ve 5. Haftada gitmiştik bebeğimde canlılık vardı herşey sağlıklı idi . Fakat bu hafta ilk defa kalp atışına geldik kalp atışı duyulmadı . Bununla birlikte gelişme durmuş canlılık belirtisi göremiyorum dedi doktor . Bebek mi kese mi haftasına uygun gelişmemiş gibi birşey dedi. Bebeğim geç döllenme doktor demişti . Şimdi artık öldü mü yani ? Yoksa benim gibi durumu yaşayıp kalp atışını duyan var mı ? Konum acil cevaplarsanız çok sevinirim
Benim son adete göre 9 haftalık olması gerekirken ultrasonda 6+5 görünüyor hala kalp atışını duyamadik.Haftaya tekrar gel bakalım dedi.Kurtaj yapamam geç döllenme diye düşünüyorum dedi doktor.Bence bekle sende

Benim de sat a göre 8 ama 6 +2 ama korkum gelişimi durmuş dedi . İnsan başına gelmeyince acaba geri devam eder mi ne demek bilmiyor :KK43:

X