bebek cinsiyet tahmini yeni yöntem

kızlar facebookta hamilelik sayfasından bi yöntem öğrendim.biyerde paylaştım ve 100 kişi yorum yaptı 95ininki dogru cıktı.doğum yapmıs olanlar bile hesapladı doğru cıktı formül şu : yaşınız la hamile kaldıgınız ayı toplayın. cıkan sayıdan 9 cıkarın. sonuc tek sayı ise erkek , çift sayı ise kız

(yaş) + (hamile kaldıgınız ay) - (9 )

<< burada önemli olan nokta su son adet tarihiniz degil hamile kaldıgınız ayı baz alıyoruz< <
:KK16:
Allah hepimize saglıklı bebekler versin
22+10-9=23 daha 7 haftalık ama bakalım nasip

Suan 11 haftalik hamileyim hesaplamaya gore 29+10-9= 30 kiz cikiyor
En hayirlisi sagliklisi olur insallah
Allah saglikli hayirli bi sekilde kucagimizada almayi nasip eder insallah

Ayyy hesaplara gore erkek cikiyor insallah dogrudur gonlumdrn gecen hep oglandi sagligi daha onemli tabi Rabbim herkeze saglikli sihatli akilli uslu bebisler versin ins
Bebeginizin cinsiyeti belli olmustur coktan tuttumu acaba sizde bende cok merak ediyorum dogrumu acaba

ıkı oğlum var onları hesapladığımda bırı kız bırı erkek cıktı yani 1 i tuttu. simdi yine hamileyim kız görünüyor cinsiyet belli olunca tekrar yazarım

beyaz_gelincik01 beyaz_gelincik01 erken öğrenmşsn canım hayrlı olsn tekrrdaan :))
erkek olunca heralde gördü doktor bende tahmin fln yapar diye düşünüyordum ama ultrasona girer girmez gördün mu dedi. Ben anlamadım tabi sonra bak erkek dedi cook net belliydi esim bile anladı yani... zaten bizde döndük kaldık eşimle birden söyleyince... ama iki üç kere söyledi kesin erkek bu dedi :))Allah daha iyi bilir tabi

Ben de hesapladım doktorların tahmini %80erkek, yarın netleşecek. Bu hesaplamayla da erkek çıktı. Ama ayın son günü olduğu için bence sapma oluyor, eğer siz de son günse çok da güvenmeyin.

Benmki tuttu kızımda bu hamileliğimde şaşırdm doğrusu ucu ucuna tuttu ama:)

Ben de hesapladım doktorların tahmini %80erkek, yarın netleşecek. Bu hesaplamayla da erkek çıktı. Ama ayın son günü olduğu için bence sapma oluyor, eğer siz de son günse çok da güvenmeyin.
Aa neden ki inşallh doğrudr bn güvnmk istiyorm:KK66: sat 31 aralık şubata 22 oldm biraz zorldm ve tutturdm umarm doğrdr:)(

Aa neden ki inşallh doğrudr bn güvnmk istiyorm:KK66: sat 31 aralık şubata 22 oldm biraz zorldm ve tutturdm umarm doğrdr:)(
Sat31aralıksa bebeğiniz (birliktelik) ocakta olmadı mı, sizin Ocak ayını baz almanız lazım değil mi? Ben de 30aralıktı ama birliktelik Ocak oldugu için ocağı baz aldım.

Sat31aralıksa bebeğiniz (birliktelik) ocakta olmadı mı, sizin Ocak ayını baz almanız lazım değil mi? Ben de 30aralıktı ama birliktelik Ocak oldugu için ocağı baz aldım.
Aa evet ben nasıl yaptım ya dur bidaha hesaplim:KK66:

X