Bebek arabası

ormera

Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2022
246
470
29
Kızlar merhaba. Bebek arabası bakıyorum. Kraft kenya ve kraft queen modelini beğendim. Kullanan var mı acaba. Bir de yeşil renk ile siyah arasında kaldım sizce hangisi kullanışlı olur?

Bende kraftın o modellerine bakmıştım ama internette çok fazla tekerlekle ilgili sorun olduğu için vazgeçtim, yeşil beğenmiştim ben

Biz prego mios travelde kararlıydık lakin çok ağır olduğu söyleniyor. Bagi nin iyi olduğunu duydum

Ben Chicco goody x plus kullanıyorum kabin boy çok memnunum tek elle kapanıyor ve çok hafif travel sistem asla bana göre değil e-bebekte çalışan kadin inatla travel sistem satmaya kalksa da almadım 6 ay Pusetli kullanicam diye ömür boyu 2 parça şekilde uğraşamam her yerde zor çünkü zaten oto koltuğu pusetli bu aldığım arabaya da uyuyor ama ben hiç kullanmadım 23 günlüğüz bebek arabasında gayet rahat duruyor arabanın bagajına falan çok rahat sığıyor kesinlikle tavsiyemdir

Ben Chicco goody x plus kullanıyorum kabin boy çok memnunum tek elle kapanıyor ve çok hafif travel sistem asla bana göre değil e-bebekte çalışan kadin inatla travel sistem satmaya kalksa da almadım 6 ay Pusetli kullanicam diye ömür boyu 2 parça şekilde uğraşamam her yerde zor çünkü zaten oto koltuğu pusetli bu aldığım arabaya da uyuyor ama ben hiç kullanmadım 23 günlüğüz bebek arabasında gayet rahat duruyor arabanın bagajına falan çok rahat sığıyor kesinlikle tavsiyemdir
Tesekkürler yorumunuz için ona da bakıcam

Travel bebek arabası almayı düşünmüyorum ama ayrıca doğumda puset almak gerekmiyor mu. Pusete ayrıca para vereceksek travel mantıklı gibi

Travel bebek arabası almayı düşünmüyorum ama ayrıca doğumda puset almak gerekmiyor mu. Pusete ayrıca para vereceksek travel mantıklı gibi
Bugün gittim aldım arabayı. Kraft queen modelini aldık pusetiyle beraber. Ben travel bebek arabalarını daha çok beğeniyorum açıkcası

X