Bebek arabası için bakar mısınız

_anneadayi

Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2022
84
16
31
Kızlar nasipse Ekim ayında oğlumuzu kucağımıza alacağız. Şimdiden bebek arabası bakıyoruz. Şunu merak ediyorum. Bebek arabası iki üç yıla kadar mı idare ediyor yoksa doğumdan itibaren 4-5 yıl kullanacağımız modeller var mıdır. Yani birkaç sene sonra bebek büyüdüğünde tekrar bebek arabası mı alırız. öyleyse ona göre seçim yapacağız

Benim bebeğim hiç sevmedi ve binmedi.Ama 2 aydır arkadan ebeveyn kontrollü bisikletlere biniyor onu sevdi.yaklasik 17 aylik.Bu bisikletleri çok seviyorlar bebekler.Etraftan gördüğümde böyle.Binenler bile yurumeye başladıktan sonra bu bisikletlere geciyor.Bebek arabasına çok para vermemek bu yuzden mantıklı.

Canım klasik travel sistem olanlar, bir süre sonra ağırlığı vs zor geldiği için genellikle yanına bir baston ya da kabin boy bebek arabası tercih ediliyor. Ben travel aldım. Kızım daha 4 aylık ilk bebeğim. Lakin muhtemelen seneye falan baston ya da kabin boylardan alırım. Gerçekten bir elinde bebek, bir elinde ağır bir bebek arabası zor oluyor. Hele bir de toplu taşıma kullanıyorsan hepten zor. Ki ben her yere kendi aracımla götürüyorum. Düşün ki ona rağmen zor gelip, bu sefer de bagajda sıkıntı yaşayıp arabayı sattım bagajına rahat sığacak başka bir araba aldım

Asla travel almayın ben canyon travel aldım görüntü hoş ama hamallık yapiyorum bıktım tüm bagajı kaplıyor çok ağır ve hantal.
Ben oğlum doğduğundan beri kullanıyorum puset takarak kullandım şimdi kendi parçasını kullanıyorum bebek için rahat geniş bence yaş sınırı yok bunda kullanabildiği kadar kullanır ama cidden çok zor artık usendigimden her yere kanguru takıp gidiyorum onda da belim ağrıyor bebek 9 kilo olunca artık bence hafif ve kolay birşey alın

Kabin boy aldım doğumdan itibaren kullanabilirsiniz çünkü tam yatabiliyor. Çocuğum 2.5 yaş olmak üzere her gün ama her gün en az 2 km yol yaptı nerdeyse ortalama. Iyi ki diyorum hep. Hatta 2 yaştan sonra yürümek istese de çoğunlukla bebek arabasıyla gittim her yere çünkü çantalarımı taşıyor. ☠️ bebe yanda yürüyo arada bi oturuyo ama çantalar asılı.

Kabin boy aldım doğumdan itibaren kullanabilirsiniz çünkü tam yatabiliyor. Çocuğum 2.5 yaş olmak üzere her gün ama her gün en az 2 km yol yaptı nerdeyse ortalama. Iyi ki diyorum hep. Hatta 2 yaştan sonra yürümek istese de çoğunlukla bebek arabasıyla gittim her yere çünkü çantalarımı taşıyor. ☠️ bebe yanda yürüyo arada bi oturuyo ama çantalar asılı.
Markası ne?

Kızlar nasipse Ekim ayında oğlumuzu kucağımıza alacağız. Şimdiden bebek arabası bakıyoruz. Şunu merak ediyorum. Bebek arabası iki üç yıla kadar mı idare ediyor yoksa doğumdan itibaren 4-5 yıl kullanacağımız modeller var mıdır. Yani birkaç sene sonra bebek büyüdüğünde tekrar bebek arabası mı alırız. öyleyse ona göre seçim yapacağız
Biz ilk başta almadık çünkü bazı bebekler sevmiyor bebek arabası kuzenimizin elinde bebek arabası vardı 7 8 ay onu kullandık baktık seviyor bebek arabasini kuzenimizden aldığımız travel sistemdi kullanimi katlamasi bana rahat gelmedi ve çok hantaldi daha sonra kendimiz arkası komple yatan baston tarzı bebek arabalarindan aldık.

Bizde travel sistem var. Dogumdan sonra pusetini ve oto koltugunu, sonra da arabasini kullandik, oglum 21 aylik, hala da kullaniyoruz. Kullanisli olmasina ragmen cok buyuk, yer kapliyor.

Kraft kenya kullanıyorum memnunum

Kızlar kabin boy almaya karar verdim. Hangi marka alıyım?
Aradığım özellikler : çift yönlü olması, beş yerden güvenlikli olması, tekerlekleri 360 derece dönemlerden istiyorum. Son olarak yatağı Birden fazla pozisyona göre ayarlanabilir olsun

X