bebeğimi kaybettim

Allah sabır versin canım...
Oyle üzüldüm ki şu an başın sağolsun.
Elbet birgün seninde bebeğin olacak. Ama bu hemen olsun şekilde takıntı yapma.
Insallah en hayırlı zamanda olur.
En kıymetli sensin sen olmazsan hiç biri olmaz, kendine dikkat et olur mu...

iyi akşamlar bayanlar. size içimi dökmeye akıl almaya öyle ihtiyacım var ki. doğum yaptım sorunsuz bi hamilelik geçirdiğim için doktorumda herşey yolunda dediği için çok heyecanla ve umutla doğuma gittim. ama malesef bebeğim kalp hastası doğdu şok oldum.tanısı bile konamadı kalp sorunu ameliyat ve anjio ya rahmen geçmedi.genetik test yapılmış ve di george senromu denen bir kromozomal bozukluktan dolayı böle oldugu teşhisi kondu.tedavisi yokmuş. iyice kötüye gittik.72 günlükkende kaybettik. yıkıldım şimdi evde odası onun için yaptığım hazırlıklar üstüme üstüme geliyor. bizede genetik test yapıldı.sonuç bekliyoruz. ama bebeğimin sonucundan sonra görüstüğümüz genetik uzmanı tüp bebek önerdi. şimdi kafam çok karısık tekrar aynı seyleri yaşamaktan çok korkuyorum. ama kızımın yokluğunada katlanamıyorum belki bir bebeğim daha olursa umut olucak. yasama sevincim tekrar gelir belki yaralarımızı sararız diyorum. bana akıl verin bildiğiniz duydugunuz böle hastalıktan tüp bebek yapanınız tanıdıgınız varmı?
Başınız sağ olsun çok zor bir süreç. Ben de doğumda oğlumu kaybettim 7 sene önce. Sonra genetik test yaptırdık çok basit bir şey çıktı. Ama 5 sene daha çocuğumuz olmadı. Tam tüp bebek sürecine girecekken oğluma hamile olduğumu öğrendik. Oğlum şimdi 2 yaşında çok şükür sağlıklı. Allah size acınızı hafifletecek müjdeler ve hayırlı evlatlar versin. Ben o doğumdaki travmayı da oğlumu kucağıma alamamamın acısını da atlatamadan. Ben de bir süre hastanede kalmak zorunda kaldım doğum sonrası. Ablam bebek odasını toplamış kolilemişti iyi oldu görmemek o açıdan. Sonra her şeyi ihtiyacı olan birine verdik. Eşyalara bakmak sizi üzecekse ortadan kaldırsın eşiniz ya da aileden biri. Bir de ben ilk gitmekte çok zorlansam da hala en iyi gelen şey onun mezarını ziyaret etmek.

iyi akşamlar bayanlar. size içimi dökmeye akıl almaya öyle ihtiyacım var ki. doğum yaptım sorunsuz bi hamilelik geçirdiğim için doktorumda herşey yolunda dediği için çok heyecanla ve umutla doğuma gittim. ama malesef bebeğim kalp hastası doğdu şok oldum.tanısı bile konamadı kalp sorunu ameliyat ve anjio ya rahmen geçmedi.genetik test yapılmış ve di george senromu denen bir kromozomal bozukluktan dolayı böle oldugu teşhisi kondu.tedavisi yokmuş. iyice kötüye gittik.72 günlükkende kaybettik. yıkıldım şimdi evde odası onun için yaptığım hazırlıklar üstüme üstüme geliyor. bizede genetik test yapıldı.sonuç bekliyoruz. ama bebeğimin sonucundan sonra görüstüğümüz genetik uzmanı tüp bebek önerdi. şimdi kafam çok karısık tekrar aynı seyleri yaşamaktan çok korkuyorum. ama kızımın yokluğunada katlanamıyorum belki bir bebeğim daha olursa umut olucak. yasama sevincim tekrar gelir belki yaralarımızı sararız diyorum. bana akıl verin bildiğiniz duydugunuz böle hastalıktan tüp bebek yapanınız tanıdıgınız varmı?
Merhaba basiniz sagolsun. Tup bebekte embriyoya genetik test yapilip genetik olarak saglikli olan transfer ediliyor. Tabi bu her tup bebek yaptirana uygulanmiyor ama isteyen herkes ekstra ucretle bunu yaptirabilir. Tekrar ayni kaybi yasamamaniz icin bu cok onemli. Yeni bir bebek digerinin yerini doldurmaz tabi ama acinizi hafifletir yaralarinizi sarar bence. Hakkinizda hayirlisi olsun ❤

X