Bebek Beslenmesi BEBEĞİM KAKA YAPMIYOR

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Gul uzun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2022
8
0
22
MERHABA ARKADAŞLAR BEBEGIM 4 AYLIK 3 GÜNDÜR KAKA YAPMIYOR ANNE SÜTÜ İLE BESLENIYOR MAMA DA VERIYORUM ARADA KABIZ DEIL HUZURSUZ DEIL SIVI KAKA YAPIYOR NORMALDE AMA 3 gÜNDÜR YAPMIYOR NE YAPMALIYIM LÜTFEN YARDIMCI OLUN

Merhaba,
Bebeğim 25günlük oldu. İlk zamanlarda kakayı bir gün içerisinde 3-4 kez yapardı. Ama şimdi 24saatte sadece bi kere yapıyor ama yapmışken sanki tüm günün birikmişliği ile yapıyor. Ve yapana kadar gaz sancılar durmak bilmiyor. Uyumuyor, uyutmuyor. Sancılandıkça içim gidiyor. Yani gün içerisinde 3-4kez yapınca daha az gazı vardı sanki. Daha az sancı çekiyordu. Ne olacak böyle bilmiyorum. Gazı çıkaramıyoryz bi türlü. Çıkartmak için ne yapsak fayda yok. Gazını çıkartmak için herşeyi deniyoruz. Bu kaka işini nasıl çözüme kavuşturabilirim. Neden sadece günde bi kere yapar. Benle aynı durumu yaşayan oldu mu?

Merhaba,
Bebeğim 25günlük oldu. İlk zamanlarda kakayı bir gün içerisinde 3-4 kez yapardı. Ama şimdi 24saatte sadece bi kere yapıyor ama yapmışken sanki tüm günün birikmişliği ile yapıyor. Ve yapana kadar gaz sancılar durmak bilmiyor. Uyumuyor, uyutmuyor. Sancılandıkça içim gidiyor. Yani gün içerisinde 3-4kez yapınca daha az gazı vardı sanki. Daha az sancı çekiyordu. Ne olacak böyle bilmiyorum. Gazı çıkaramıyoryz bi türlü. Çıkartmak için ne yapsak fayda yok. Gazını çıkartmak için herşeyi deniyoruz. Bu kaka işini nasıl çözüme kavuşturabilirim. Neden sadece günde bi kere yapar. Benle aynı durumu yaşayan oldu mu?
normal aslinda belirli bi süre sonra bi iki günde bi yapmaya basliyorlar bağırsakları gelişiyor.gazı içinde gaz damlalari var ama pek bi işe yaramiyor

X