Bebeğim artık agulamıyor

eylul5492

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2023
43
18
31
Merhabalar bebeğim 4 buçuk aylık 2 buçuk aylıktan beri çok güzel aguluyordu değişik sesler çıkarıyordu bülbül gibi şakıyordu çocuğum:KK43: bıçak gibi kesildi 1 haftadır hiç agulamıyor aranızda bebeği böyle olup düzelen var mı

Benimkide sürekli agu derdi. şuan 4 ay 8 günlük agu demeyi bıraktı. Gelişimsel birşey diye düşünüyorum ben korkulacak bişey değildir

Benim bebeğim de 3-4 aylıkken diyordu sonra o zamandan beri bıraktı şuan 7,5 aylık sadece hıı hıı huu gibi sesler çıkarıyor arada bi çığlık atıyor normal mi bende bilmiyorum

Sizce neden bırakmış olabilir? Ekrana maruz kaldı mı?
Hayır hiç ekran açmıyorum. Sürekli her gün kitap okuyorum. Çok güzel bir dil gelişimimiz vardı artık yavaşladı. Nadiren açılıyor. Seyahat yaptık kısa bir süre önce acaba ondan mı dedik ama bilemiyoruz

Benim bebeğim de 3-4 aylıkken diyordu sonra o zamandan beri bıraktı şuan 7,5 aylık sadece hıı hıı huu gibi sesler çıkarıyor arada bi çığlık atıyor normal mi bende bilmiyorum
Onu videolardan izlemiştim hı hu gibi sesler çıkarması gayet doğal sizinki h’li sözlere geçmiş.

Benimkide sürekli agu derdi. şuan 4 ay 8 günlük agu demeyi bıraktı. Gelişimsel birşey diye düşünüyorum ben korkulacak bişey değildir
Evet biz de doktora sorduk çok mantık aramamak lazım dedi. Eğer ağıyla birlikte diğer şeylerde gerilediyse dikkate alırız dedi.

Merhabalar bebeğim 4 buçuk aylık 2 buçuk aylıktan beri çok güzel aguluyordu değişik sesler çıkarıyordu bülbül gibi şakıyordu çocuğum:KK43: bıçak gibi kesildi 1 haftadır hiç agulamıyor aranızda bebeği böyle olup düzelen var mı
Başka bi yerden gelişim gösterdiği için kesmiş olabilir. Mesela dönmeye çalışıyor mu?

Bebeklerin boyle donemleri oluyor 1 hafta cok kisa bir sure. Benim oglum da o aylarda birden cok az ses cikarmaya basladi. Hatta 9 aylik olana kadar dogru duzgun babildamadi bile. Ama simdi 15 aylik yasitlarindan cok kelimesi var. Boyle seylerde ciddi gecikme olmadigi surece bir anlam ifade etmiyormus onu gordum.

X