Bebe bisküvisi kilo aldırır mı

ben bi süre denedim sütle ama faydasını göremedim ,erken pes ettim belki bilmiyorum ama bi süre sonra yerken midem bulanıyordu bende bıraktım....

Yatmadan her akşam 15-20 ad. bisküviye 1 çay bardağı ılık süt ekleyerek mama haline getirip yedim bir zaman sonra paketini görünce bile midesini bulandırıyor insanın ama pes etmedim devam ettim yaklaşık 1 senede 10 kilo aldım sonrasında bıraktım ve aldıklarımı geri vermedim :halay: ne yapsam, hangi doktorlara gitsem, ne yesem, ne içsem kilo alamayan ben bebe bisküvisi ile aldım size de bol şans :KK54:

Kan yapan besinlerle birlikte işe yaramıştı bende kına kına diye bir bitki var onu alıp kaynatıyosun içine şeker ilave edip. Günde bir büyük bardak içmiştim o karışımdan 2-3ay. Bebe bisküvisini de çaya batırıp yiyordum o dönem 4kilo almıştım. Ama şekeri yüksek olanlar buna dikkat etsin lütfen.

Arkadaşlar 3 seneden beri 47 kiloyum bebek bisküvisi kilo aldırırmı kullananlar var mı içinizde yardımcı olursanız sevinirim 😊

ben eskiden hiç kilo alamazdım , çok da fast food , abur cubur tüketmeme rağmen sonra bana neyin kilo aldırmadığını buldum.
Yemek yerken çok sıvı tüketiyordum bu az yemek yiyerek sofradan kalkmama sebep oluyordu. Bunu kestim.
Çok hareketli bir yaşamım vardı , patates gibi yaşamaya başladım.
Yemek yemeyi görev olarak görüyordum , hiç yemek zevkim ve kültürüm yokmuş şimdi anlıyorum.

Şimdi de 54 kiloyum pek kilom yine yok ama halimden çok rahatsızım en güzeli zayıf ve manken gibi olmak , keşke alışkanlıklarım hiç bozulmasaydı şimdi sürekli canım yemek yemek istiyor.

Arkadaşlar 3 seneden beri 47 kiloyum bebek bisküvisi kilo aldırırmı kullananlar var mı içinizde yardımcı olursanız sevinirim 😊
Evet bence aldırır Hatta benim bir tanıdığım çok zayıftı diyetisyen ona geceleri yatmadan önce bir bardak sütle bebe bisküvisi yemesini söylemişti bununla birlikte 3-4 kilo almıştı.

Aldırıyor bende denedim 3 kilo aldim bir ayda ve diyetisyene gitmeye basladimdiyetisyene de sordum yatmadan once yiyebilirsin zaten bizde bunu kilo almak isteyen hastalarimiza öğün olarak öneriyoruz dedi icine yulaf ezmesi ve fındık cevizde koy ben yulaf ezmesini robottan gecirdim findik ve cevizi de robottan gecirdim bebebuskivisinin icine koydum yedim ama asil kilo alman icin vücudunu kalori ihtiyacından daha fazla kalori alman gerek bu şekilde kilo alabilirsin bende cok arastira arastira artik ogrendim 😁

Bebe biskuvisi bi zaman sonra mide bulandiriyor ben kahvalti yapmazdim aksama dogru biseyler yerdim o aliskanligimi degistirdim kahvalti yapip maksimum 2 saat araliklarla biseler yedim genelde kalorili seyler gece yatmadanda bazen muz bazen cikolatali gofret bazen pilav makarna veya bebe biskuvisi yedim boylelikle kisa zamanda 5-6 kilo aldim eskiden o gofreti bitiremezdim midem bulanirdi simdi pes pese 4-5 tane yiyebilirim. Sonuc olarak suan o kilolardan fazlasini aldim ve vermeye calisiyorum :olamaz:

Banada 5kilo aldırdı etinin olacak çokta güzel tadı var 6 aydır pes etmeden her gece 2su bardağı kadar süte paketin yarısını boşaltıp içiyorum arada bir üstüne birtane muz

Sütle birlikte tüketildiğinde aslında kalori oranı çok yükseliyor. Hızlı metabolizmalarda nasıl sonuç verir bilemedim ama.

Aldırmaz, sadece sağlığını bozar. Ben çok denedim. Gece 11 de makarna yerdim hamurişi poğaça pasta... Takviyeler vitaminler... Hiç kilo almadım. Şimdi ki aklım olsaydı hiç uğraşmazdım. Dengeli ve sağlıklı beslenmek lazım, sağlıktan önemlisi yok. İlk hamilelikte 30 kilo aldım ve ne normal insan kilosuna geldim :KK70: sonra yine zayıfladım eski halime döndüm, ben buyum böyleyim beğenen böyle beğensin yapacak bişey yok.

X