BBL ve Bacağa Yağ Enjeksiyonu Liposuction

Gecmis olsun bende bir sene once popoya yag enjeksiyonu yaptirmak icin ic bacaklarimdan yag aldilar. Her bacagimdan 500cc. Ilkinde iki sene once gobek bel sirt bolgemi kazidilar resmen ordan yag kalmayinca ikinci ameliyatimi ic bacaklarimindan aldilar ben uyaninda ayni sizin gibi titreye titreye yatakta kivrandim hemsirelere usuyorum diye soyleniyomusum 😄 banyo ucuncu gun yapabilirsin dediler ama banyoya girince tansiyonum dustu ciktim en az iki haftada kendime gelebildim bunun bir haftasi hep yuz ustu uzanarak gecti. bacaklarimda ayni sizin gibi ust taraf komple mosmordu baya bi korkmustum ama sonuc iyi suan ucuncuyu dusunuyorum ama yag kalmadi sanirim
Neden iki ve ucu oldunuz acaba koyulan mi eridi

Neden iki ve ucu oldunuz acaba koyulan mi eridi
Bende öldüm yağ enjeksiyonu ile kalca büyütme kalcamin yan tarafında cukurluklar vardı çok belirgin bugün tam 3 hafta oldu ama millet abartiyor basım bile ageimadi yani hicbir zorluğu yok sadece liposuction yapılan yerlerde sertlik var baskı olinca hafif bir ağrı oluyor bugün 3 hafta olmasına rağmen o cukurluklar Hafif çıktı tekrar inşallah daha fazla çıkmaz kontrele gidince söyleyeceğim yoksa tekrar yapsin 😑

Bende öldüm yağ enjeksiyonu ile kalca büyütme kalcamin yan tarafında cukurluklar vardı çok belirgin bugün tam 3 hafta oldu ama millet abartiyor basım bile ageimadi yani hicbir zorluğu yok sadece liposuction yapılan yerlerde sertlik var baskı olinca hafif bir ağrı oluyor bugün 3 hafta olmasına rağmen o cukurluklar Hafif çıktı tekrar inşallah daha fazla çıkmaz kontrele gidince söyleyeceğim yoksa tekrar yapsin 😑
Merhaba hangi doktora ve ne kadara oldunuz acaba? bende korkuyordum ama sanırım doktordan doktora fark oluyor

angeliss angeliss konunu baştan sona dikkatle okudum. Ağladım, ağladım, ağladım... Yazdıklarını yaşadım resmen adım adım. Seni çok iyi anlıyorum, acını pişmanlığını iliklerimde hissettim. Ben de dış görünüşüne takıntılı, her türlü detaya dikkat eden, bütünü görmektense ayrıntılara takılan kendinde kusur arayan biriyim. Sen eminim ki hala çok güzelsin, hala kafaları döndürüyorsun, ama önemli olan bu değil, konu bu değil anlıyorum. Her sayfada "Tamam artık iyiyim" dediğini görmek istedim, göremeyince kahroldum. Ocak sonundan beri bir hareketin olmamış forumda, görür müsün bunu da bilmiyorum ama görürsen eğer bil ki seni hiç tanımadan tüm kalbimle iyiliğini istiyorum. Sana teşekkür ediyorum, konunu okuduktan sonra, seni okuduktan sonra hayata, kendime bakış açım değişti. Ameliyat korkusu, şüphe şu bu değil, zaten öyle bir ameliyat düşüncem yoktu ve konunu tesadüfen gördüm, ama resmen dünden beri farklı biri gibi hissediyorum. Tanışma imkanımız olsaydı bir arkadaşın, dostun olmak isterdim. Lütfen kendine dikkat et.

Angeliss konuya tekrar yazılınca ben de belirtmek istedim. Seni gerçekten merak ediyoruz. Nasılsın, toparlanabildin mi?

konu sahibi en son 19 agustosta aktif olmuş ancak yazmamış. son durumunu çok merak ediyorum açıkçası.

Angeliss nasıl oldun umarım iyisindir merak ediyorum seni inşallah tekrar foruma gelirsin ben hala ameliyat olamadım korkumdan kocaman sezeryan göbekle kararsızım hala karın germe lipo bbl ve göğüs büyütme istiyorum ama korkuyorum kollarım sırtım koltuk altım kilolu alt tarafıma göre buralarada lipo istiyorum ama daha kötü olur diye korkuyorum bir kaç doktor var aklımda eğer tanıyorsan iyi kötü özelden yazabilir misin inşallah görürsün mesajlarımızı
Ozan Balık
Sarper Mete
Doğuş Yalçın
Erman Ak
Mehmet surmeli

Bende butun mesajları okudum ve cok merak ettm umarım ıstedıgı gbı olmustr ıkıncı amelyatı ondan buraya gırmek ıstememstr 🙏

Angeliss nasıl oldun umarım iyisindir merak ediyorum seni inşallah tekrar foruma gelirsin ben hala ameliyat olamadım korkumdan kocaman sezeryan göbekle kararsızım hala karın germe lipo bbl ve göğüs büyütme istiyorum ama korkuyorum kollarım sırtım koltuk altım kilolu alt tarafıma göre buralarada lipo istiyorum ama daha kötü olur diye korkuyorum bir kaç doktor var aklımda eğer tanıyorsan iyi kötü özelden yazabilir misin inşallah görürsün mesajlarımızı
Ozan Balık
Sarper Mete
Doğuş Yalçın
Erman Ak
Mehmet surmeli
Doğuş Yalçın 👍

Takip ediyorum doğuş yalçını gerçekten beğeniyorum ama malum sosyal medya ya güvenilmiyor o yüzden hep korkumda ve kararsızlığımdan bir türlü olamıyorum siz doğuş yalçına mı oldunuz veya tanıdığınız biri mi oldu acaba
Hayır ben 2 ay önce kombine oldum popo karın germe lıpo meme dikleştirme ama suan bilmiyorum ödem mi çözemedim bi gariplik var popomda çok yattığım içinde olabilir malum karın germe olduğu için doğuş yalçını düşünüyorum ödemlerimin geçmesini tam oturmasını bekliyoruz bakalım kendi yaptığım doktor ekleme yaparız tekrar dedi ama takıntılı olduğumdan popoda uzman olan kişileri araştırdım sonuç ise doğuş Yalçın veya Vita estetik düşünüyorum

X