Kalıcı Makyaj Uygulamaları Bb glow kalıcı fondoten ve kalıcı eyeliner uygulaması

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak
Uygulan Fondötene Meso fondöten deniliyor
Belli başlı Markalar bunlar ama aralırnda iyi daha az iyi olanlar varmış. Çin den gelen ürünleri kesinlikle kulanmayın dedi.
DM.Cell, Stayve, Physiolab, Meso BB, Dr. BB White oder Glowceuticals.
Brightening-Foundations DM.Cell Skin Plus markası en iyisi imiş ve Kore den geliyor. Bu fondötenlerin içerikleri bu yüzden kalıcı boyalar gibi değil çünkü microneedling iğnesi bakım ürünlerine eş olarak bitkisel boyalarla yapılıyor yani bb glow yapılırken microneedling gençleştirme işlemi de uygulanıyor ve netice almak için 4-5 defa iki hafta ara ile yaptırdığınız da çok iyi bir netice alıyorsunuz kişiye göre iki yıla kadar kalıyor fakat altı ayda bir defa tazelenmek çok daha başarılı sonuç veriyormuş.
(arkadaşlar ben bu iş ile uğraşmıyorum sadece zaten Alman yada yaşıyorum kendim için araştırdım ve uzmanlara danıştıklarımı aktardım kulaksan dolma olmasın diye umarım işinize yarar) çok öpüldünüz

Ben dün ilk seansımı yaptırdım. Tek seansta bile o kadar memnun kaldımki. Sadece yanaklarımda sivilce izlerim vardı. Tek kelimeyle harika oldu. Eve gelene kadar tanıdıklarım yüzüne naptırdın çok güzel olmuş dediler. Leke tedavisi+bb glow toplam 6 seans 600 tl verdim manisadayım. Dayanılamayacak kadar acısı yok. Sadece yüzünüzün kemikli kısımları biraz acıyor o kadar. Abel estetik salonunu tavsiye ederim. Kimbilir bb glowun 3. Seansında nasıl dahada güzel olacak.iyiki yaptırmışım dediğim şeylerden biri bu diğeri de kirpik lifting.
Şimdi memnunsunuz ama uzun vadede cildinize zerk edilen o maddenin neye yol açacağını bilemezsiniz umarım sorun yaşamazsınız

X