Kalıcı Makyaj Uygulamaları Bb glow - kalıcı fondoten uygulaması

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

Cestlaviee

Sabırda yorulur
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
1.338
2.103
Merhaba arkadaşlar,

Türkiye’ye yeni gelen bb glow uygulamasını yaptıran var mı? Tavsiye edebileceğiniz bir yer? Memnun kaldınız mı?

merhaba,ben de bunu arastırdım once thulıum lazer derken vazgectım .mersınde yapan bır yer buldum yaptıran bı kısıye sordum 3 seans seklınde oluyor dedı ıyı kıde yaptırmısım cok memnunum dedı.1 yıl kalıcılıgı varmıs.akma yokmus yuz yıkandıgında havluya renk vermesı yokmus.fondoten degıl ozel bıtkısel karısımlar dedı.cok memnun kaldıgını söyledı bende suan tenım bronz bıraz normal renk tonuma doneyım gıdeceyım.yapan kısıy de sordum sosyal medya uzerınden tek seansı 500 tl dedı 300 seans seklınde yapılıyormus 15 gun aralıklarla 3 seans pesın 1200 tl dedı kesınlıkle fondoten ya da kalıcı dovme gıbı malzemelerdne degıldır dedı.

Merhaba arkadaşlar ben normalde her sabah BB krem sürmeden evden çıkmayan biriydim. Yüzümdeki lekelerden bıkmıştım. 2 seans yaptırdım. 10 gün sonra da 3 seansı yaptiricam. Yüzümde çok fazla leke vardı onların görünmemesi için yaptırdım. Ilk seansta lekede çok fazla etki girmedim ama yüzümde bir canlanma aydınlanma oldu ikinci seansta daha da oturdu ve lekelerimde acilma oldu. Şu an sanki yüzümde BB krem sürmüş gibiyim. Ben açıkçası memnunum herkeze de tavsiye ederim. Beylikduzunde Lavinya guzellik salonuna da teşekkür ederim güler yüzü ve ilgisinden dolayı.

Ankara’da yaptıran varmış acaba benimde yüzümde lekeler var çok isterim yaptırmayı gergin leke kapatmaktan bıktım

Bence yaptırmayın arkadaşlar yani sonuçta her ne kadar bitkisel deseler de( ben hiç inanmıyorum) yüzünüze yabancı bir madde enjekte ediliyor.6-7 saat yüzümüzde durması için sürdüğümüz fondötenler bile yüzümüzü yeri geliyor mahvediyor siz kalıcı bir işlem istiyorsunuz.İlk aşamada hoşunuza gidebilir ama uzun vadede önünüze nasıl sonuçlar çıkaracağını bilemezsiniz.İyi cesaret doğrusu.

Merhaba arkadaşlar,

Türkiye’ye yeni gelen bb glow uygulamasını yaptıran var mı? Tavsiye edebileceğiniz bir yer? Memnun kaldınız mı?
Merhabalar.Ben Hatay iskenderunda sail beauty güzellik salonu diye bir yerde yaptırdım. ilk seansta bile cildimin bir ton açıldığını gördüm.3.seans sonrası cildim süper oldu ışıltılı ve fondoten etkisinde cildim çok canlı ve pırıl pırıl oldu.cildime sürdüğüm o pudra ve fondotenlerden cildim pütür pütür oluyordu.acayip kuruyordu.ama şu an cildim nem etkili ve yıkayınca geçmiyor süperrrrr.sail beauty'a teşekkürler..:)

Kendim de bu uygulamayı iş yerime getirdim ve müşterilerime sundum çoğu tedirgin yaklaşıyor ama insan bence önce kendine denemeli ben bişeyden memnunsam karşı tarafa da sunmalıyım diye düşünen biriyim..
o yüzden kendime yaptırdım memnun kaldım ama öyle abartıldığı gibi bebek teni pürüzsüz cilt beklemeyin Bb glow dediğimiz sistem deri altına mezoterapi uygulanarak cilt tonunun eşitlenmesi demek güneş lekeleri ve doğum lekeleri gibi lekelerin kaybolması tabi bunu uygulayan da çok önemli ve cildinizin daha sağlıklı görünmesi için yaptırabilirsiniz en fazla da 8 ay kalıcılığı vardır..

Kendim de bu uygulamayı iş yerime getirdim ve müşterilerime sundum çoğu tedirgin yaklaşıyor ama insan bence önce kendine denemeli ben bişeyden memnunsam karşı tarafa da sunmalıyım diye düşünen biriyim..
o yüzden kendime yaptırdım memnun kaldım ama öyle abartıldığı gibi bebek teni pürüzsüz cilt beklemeyin Bb glow dediğimiz sistem deri altına mezoterapi uygulanarak cilt tonunun eşitlenmesi demek güneş lekeleri ve doğum lekeleri gibi lekelerin kaybolması tabi bunu uygulayan da çok önemli ve cildinizin daha sağlıklı görünmesi için yaptırabilirsiniz en fazla da 8 ay kalıcılığı vardır..
merhaba birşey sormak istiyorum uygulamayı yapanlar sonuç alan bilir şimdi bunu nono igneylemi yapıyoruz yoksa 36 igneylemi 36 iğne yara yapıyor

ilk deneyimde güzel olduğu kesin yapılan yorumlara bakıldığında fakat ilerleyen zamanlar için aynısı söylenemez bence etkisi kaybolduğunda insanda öz güven eksikliği olacak ve tekrar yaptıracaksın bu böyle sürüp gidecek ama nereye kadar belki öyle bir zaman gelecek ki cildin bunu kabul etmeyecek ve eski cildin yerinde yeller esecek

Bu tarz estetik merkezlerindeki ufak operasyonlar hep devamını istiyor arkadaşlar. Duramıyorsunuz. Bir rimel bile size kendimizi iyi hissettirirken artık gözünüzün alıştığı hiç birşeyden memnun kalmıyorsunuz bence yaptırmayın derim ben fondötenlerde güzel iş görüyor bence.

bende düşünüyorum. dün gördüm biyerde. bana yapacak olan haftaya birine yaparken gidip bakıcam nasıl oluyor ne kadar farkediyor falan

Ben 4 gün önce ilk seansı yaptırdım. Leke problemim yok ama cildim sarı-kara soluk bir renk olmuştu, yüzüme renk gelsin istedim. Uygulama acısız falan değil onu söyleyeyim. Elmacık kemikleri ve alın bölgesinde gözümden yaş gele gele yaptırdım, neredeyse bırak kalsın diyecektim. İşlem sonrasında bir maske bekletildi yüzümde, o yanmayı azalttı biraz ama o an için sadece. Ertesi gün yüzüm pancar gibi kırmızı ve o yağlı olan cildim kupkuru ve gergindi. Nemlendiriciler yeterli gelmedi, hindistan cevizi yapı sürdüm, o derece yani. Sonra derim soyulmaya başladı. Tüm yüzüm soyuldu, yüz ve alında küçük soyulmalar oldu ama ağız burun çevresi çok yoğun soyuldu. O kadar kuruydu ki Bu bölgelerde soyulanlar döküldü gelen deri yine soyuldu. Meğer ağız çevrem hassas olduğu için egzemaya dönüşmüş. İlk seansta 4 gün sonra ne durumdayım derseniz, (egzemanın yanması hariç) cildim daha taze ve parlak gibi görünüyor ancak öyle fondöten veya BB varmış gibi değil. Zaten ilk seansta öyle renk beklemiyordum. Kesinlikle yağmurlu bir dönemde yaptırın ilk 2 gün 30 faktör güneş koruyucuyla bile cayır cayır yanıyordu yüzüm (ki Nisan ayındayız henüz) Ben sonraki seansları yaptırır mıyım bilmiyorum egzema ve o soyulmaları göze alabileceğimi sanmıyorum

Ben 4 gün önce ilk seansı yaptırdım. Leke problemim yok ama cildim sarı-kara soluk bir renk olmuştu, yüzüme renk gelsin istedim. Uygulama acısız falan değil onu söyleyeyim. Elmacık kemikleri ve alın bölgesinde gözümden yaş gele gele yaptırdım, neredeyse bırak kalsın diyecektim. İşlem sonrasında bir maske bekletildi yüzümde, o yanmayı azalttı biraz ama o an için sadece. Ertesi gün yüzüm pancar gibi kırmızı ve o yağlı olan cildim kupkuru ve gergindi. Nemlendiriciler yeterli gelmedi, hindistan cevizi yapı sürdüm, o derece yani. Sonra derim soyulmaya başladı. Tüm yüzüm soyuldu, yüz ve alında küçük soyulmalar oldu ama ağız burun çevresi çok yoğun soyuldu. O kadar kuruydu ki Bu bölgelerde soyulanlar döküldü gelen deri yine soyuldu. Meğer ağız çevrem hassas olduğu için egzemaya dönüşmüş. İlk seansta 4 gün sonra ne durumdayım derseniz, (egzemanın yanması hariç) cildim daha taze ve parlak gibi görünüyor ancak öyle fondöten veya BB varmış gibi değil. Zaten ilk seansta öyle renk beklemiyordum. Kesinlikle yağmurlu bir dönemde yaptırın ilk 2 gün 30 faktör güneş koruyucuyla bile cayır cayır yanıyordu yüzüm (ki Nisan ayındayız henüz) Ben sonraki seansları yaptırır mıyım bilmiyorum egzema ve o soyulmaları göze alabileceğimi sanmıyorum
kötü bi tecrübe olmuş :KK43: benimde cildim çok hassas. yaptırmak istiyorum ama korkmuyor da değilim

Arkadaşlar konuyu epey araştırdım çok iyi estetisyenlerle görüştüm hiçbiri bu işlemi yapmıyor çünkü direk cilt altına boya vermek olarak adlandırıyorlar mezoterapi falan hikaye diyorlar gözüm korktu acikcasi

X