Bayanlar için Parfüm önerileriniz

Gelmiş parfüm ya =D
Ama bana teslim edilmedi.
Kargo şirketi yakın bana. Yarın gidip alırım artık.
Eve getirilmedi. Arayan da olmadı hiç. Yurtiçi kargonun rezilliklerine alışığım zaten.
Güle güle kullan simdiden canım:))
Malesef kargo şirketleri bazen böyle şeyler yapıyor.. Bende sürat kargoda cok sorun yaşıyorum o konuda.
Bugün annem dedi ki şeker gibi kokuyosumyürüyen pastane gibi sanki ne sıktın :KK70:

Güle güle kullan simdiden canım:))
Malesef kargo şirketleri bazen böyle şeyler yapıyor.. Bende sürat kargoda cok sorun yaşıyorum o konuda.
Bugün annem dedi ki şeker gibi kokuyosumyürüyen pastane gibi sanki ne sıktın :KK70:

Sağol canım =) yürüyen pastane mi =D
=)) güzel betimleme olmuş.
Odama da madam coconun vanilyalı spreyini sıkıp duruyorum.
Oda kokusunu acilen almam lazım vanilya olanın. Kurabiyemsi, pastamsı kokuları çok seviyorum gerçekten.
Pink sugarı da çok severim umarım =)
Sen bi de makyaj malzemesi kokusu gibi demiştin. Benim için de öyle olursa süper olacak.
En çok da aradığım koku mu onu merak ediyorum. birkaç kişiden aldığım ve çok hoşuma giden o koku bu mu heyecanla bekliyorum yarını. ^.^

Bende fındık aromasına bayılırım :KK53: bu arada geldi mi pink sugarın

Pink sugar da aradığım koku değilmiş. Pamuk şeker kokusundan çok hafif tatlı ve misk ağırlıklı buldum.
Tipik şekerli kokulara hiç benzemiyor. Biraz kullanınca anlayabilirim herhalde. Karmaşık bir koku.
Zaten çok fazla notası var içinde. Açılışı gayet fresh ama.
Böyle olması normal çünkü ilk notaları portakal, incir yaprağı, ahududu ve bergamottan oluşuyormuş.
Ben daha saf bir pamuk şeker kokusu ummuştum. Değil maalesef.

Pink sugar da aradığım koku değilmiş. Pamuk şeker kokusundan çok hafif tatlı ve misk ağırlıklı buldum.
Tipik şekerli kokulara hiç benzemiyor. Biraz kullanınca anlayabilirim herhalde. Karmaşık bir koku.
Zaten çok fazla notası var içinde. Açılışı gayet fresh ama.
Böyle olması normal çünkü ilk notaları portakal, incir yaprağı, ahududu ve bergamottan oluşuyormuş.
Ben daha saf bir pamuk şeker kokusu ummuştum. Değil maalesef.
Makyaj malzemesine benzeyen o kokuyu da mı almadın:)
Ben baya baya pamuk şekere benzetiyorum pink sugarı ya. Hatta dün gece saat erkek arkadaşıma dedim flowerbomb mu daha güzel yoksa pink sugar mı? O da pink sugarı seçti.

Makyaj malzemesine benzeyen o kokuyu da mı almadın:)
Ben baya baya pamuk şekere benzetiyorum pink sugarı ya. Hatta dün gece saat erkek arkadaşıma dedim flowerbomb mu daha güzel yoksa pink sugar mı? O da pink sugarı seçti.

Ne yazık ki hiç öyle bi koku almadım.
Fragranticada ya da bi blogdaydı hatırlayamadım orada biri araba kokusuna benzetmiş bunu.
Benim de aldığım koku tam olarak öyle ne yazık ki =(( ucuz araba spreyleri gibi kokuyor. Kendimi parfüm alma konusunda cezalandırasım var.
Pişman oldum. Bir daha bilmediğim bi kokuyu alırken çok iyi düşünmeliyim.
Koku algısı herkeste çok ama çok farklı oluyor.

Ne yazık ki hiç öyle bi koku almadım.
Fragranticada ya da bi blogdaydı hatırlayamadım orada biri araba kokusuna benzetmiş bunu.
Benim de aldığım koku tam olarak öyle ne yazık ki =(( ucuz araba spreyleri gibi kokuyor. Kendimi parfüm alma konusunda cezalandırasım var.
Pişman oldum. Bir daha bilmediğim bi kokuyu alırken çok iyi düşünmeliyim.
Koku algısı herkeste çok ama çok farklı oluyor.
Allah allah üzüldüm senin adına şimdi:KK43:
herkesin zevki, benzetmesi aynı olmuyor tabi ki..
Ama şimdiye kadar ben hep bu benzetmeleri duydum sıkınca. Belki seninde zamanla değişir düşüncelerin.

Allah allah üzüldüm senin adına şimdi:KK43:
herkesin zevki, benzetmesi aynı olmuyor tabi ki..
Ama şimdiye kadar ben hep bu benzetmeleri duydum sıkınca. Belki seninde zamanla değişir düşüncelerin.

Ben de üzüldüm cidden canım. =( Ama bi yandan da iyi oldu. Parfüm alışverişinden soğudum. Bütçem için güzel bir şey bu. =D
Yok defalarca denedim. Dayanılacak gibi değil. Çok kötü geliyor bana kokusu. Arkadaşlarım da denedi. Kimse beğenmedi.
Hediye olarak vericem artık.

Ben de üzüldüm cidden canım. =( Ama bi yandan da iyi oldu. Parfüm alışverişinden soğudum. Bütçem için güzel bir şey bu. =D
Yok defalarca denedim. Dayanılacak gibi değil. Çok kötü geliyor bana kokusu. Arkadaşlarım da denedi. Kimse beğenmedi.
Hediye olarak vericem artık.
Anladım canım hayırlısı olsun:)

Kızlar britney spears fantasy ile midnight fantasy arasındaki fark nedir? Fantasy'i lise yıllarımda kullanmıştım baya şekerli bir kokuydu, midnight fantasy fazla bayıcı mıdır acaba?

Kızlar britney spears fantasy ile midnight fantasy arasındaki fark nedir? Fantasy'i lise yıllarımda kullanmıştım baya şekerli bir kokuydu, midnight fantasy fazla bayıcı mıdır acaba?
Midnight fantasy tamamen meyveli jelibon tarzında bir koku canım. Fantasy beyaz çikolata ve meyve karışımı. Baya farklı kokuyorlar bence. Fantasy daha güzel ama. Ben ikisinide kullanıyorum hatta fantasy 'im bitti. Midnight fantasy'imin de içinde azıcık kaldı. Eğer jelibonumsu meyveli koku istiyosan midnight fantasy tercih edebilirsin, beyaz çikolatalı böyle daha kremsi tatlımsı istiyosan fantasy tercih et. Bu arada ben midnight fantasy'im de bitince fantasy alacağım tekrardan. Onu daha çok sevdim. Zaten birde bende bath and body worksun dark kiss vücut spreyi var onun kokusu da midnight fantasy'e baya benziyor.

Midnight fantasy tamamen meyveli jelibon tarzında bir koku canım. Fantasy beyaz çikolata ve meyve karışımı. Baya farklı kokuyorlar bence. Fantasy daha güzel ama. Ben ikisinide kullanıyorum hatta fantasy 'im bitti. Midnight fantasy'imin de içinde azıcık kaldı. Eğer jelibonumsu meyveli koku istiyosan midnight fantasy tercih edebilirsin, beyaz çikolatalı böyle daha kremsi tatlımsı istiyosan fantasy tercih et. Bu arada ben midnight fantasy'im de bitince fantasy alacağım tekrardan. Onu daha çok sevdim. Zaten birde bende bath and body worksun dark kiss vücut spreyi var onun kokusu da midnight fantasy'e baya benziyor.

Çok sağol canım. Meyveli kokuları çok sevmiyorum. Ben yine fantasy'e dönüş yapayım en iyisi :)

:) hangi konuya yazmışım kızlar hatırlamıyorum
baktım sohbet yoğun konuya hemen dalıyım dedim :KK70:
bvlgari jasmin noir le wish alıvercektim mizudan çok güzel indirim var gerçi watsonsta
jasmin noir daha uygun
sonra bi dur dedim kendime
gittim kokladım. içeriğini okuyup bn bunu kesin beğenirim dememe
ve hep olumlu yorum okumama rağmen koku çok kötü geldi
üstelik hiç yasemin kokusu almadım ben :/

bu parfüm aşkımız nolcak ya :KK70:
araya jadore la lancome hypnotic poissonu da sıkıştırdım
hiçbirini beğenmedimm napıcukk
ve bunlar hep çok ii diye okuduğum parfümlerdi

kızlar bu arada böyle yasemin yasemin bi koku istiyorum
vücut spreyi de olurr

kızlar bu arada böyle yasemin yasemin bi koku istiyorum
vücut spreyi de olurr
Aynen yves rocher tendre jasmin buram buram çiçek yasemin kokuyor . Onu dene begenirsin. Ben severdim bi ara sonra baydı. Bir de mizuda ne indirimi vardı ki ben göremedim indirim :KK43:

kızlar miss dioru deneyim dedim dün sephoradan hiç koku felan kalmadı 1saate ilk sıktığımda kokusu çok hoşuma gitmişti oysa :KK43:

X