Batık tırnak

flzdem

Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2017
44
23
41
Merhabalar 12 senedir batık sonurunu yaşıyorum iki kere çektirdim bir daha çektirmek için hasteniye gitmiyorum Ankara tavsiye edebileceğiniz Dr var acaba

Babam yıllarca çekti batık tırnaktan. En son bir podogogda tel taktırdı ve kurtuldu. Tırnak şekli kendine geldi, kalınlaşma vardı o da inceldi. Teli de çıktı.
Şimdi 3 haftada bir tırnaklarını kestirmeye aynı podogoga gidiyor o kadar.

Benim de tırnak batması vardı. İltihap oluşuyordu krem verip tırnak çekilecek deniliyordu. Çektirmedim, tavsiye üzerine bir ayak bakım merkezi buldum. Orada ayda bir tampon taktılar. Eğer geçmeseydi tel takılacaktı. Neyse ki düzeldi. Çok kötü bir acı çektirmeden önce böyle yerler araştırabilirsiniz.

Merhaba,
Eşim de bu sorunla çok uğraştı.En son plastik cerrahide ameliyat olarak kurtuldu. Oda 4 kez çektirdi ama geçmemişti. O kısmı tamamen temizlediler şimdi hiç sıkıntı yaşamıyor.

Merhabalar 12 senedir batık sonurunu yaşıyorum iki kere çektirdim bir daha çektirmek için hasteniye gitmiyorum Ankara tavsiye edebileceğiniz Dr var acaba
Bende de kalınlaşma ve batık vardı tunalıda bir uzmana gittim. Makine ile tırnağı inceltti mantar ilacı kullandım önce sonra bant taktı tırnağıma şimdi arada bir pediküre gidiyorum iyi durumda

X