Başaranlar nolur hayrıma girin :)

towerin

boy :1.70 kilo:71,5 hedef:60
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2015
609
439
kızlar yardımınıza ihtiyacım var. daha önceden konu açmıştım ama üni de aşık olduğum çocukla 7 yıl sonra karşılaştım. o zamandan beri kilolarımdan kaynaklı özgüven eksikliğim var. 3 yıl önce onun şehrine atandım hatta geçenlerde karşılaştık. ancak filmlerde olur diceksiniz ama aynı mahalledyiz. ve ben yine konusamadım onunla gözgöze gelmemize rağmen. çocuk her defasında benle konusmaya çalışırdı. ama ben aramızdaki kilo farkından hep kaçtım korktum konuşmaktan. merak edenler önceki konuyu okuyabilir. herkesin hayalini kurduğu şey. aşık olduğu adamın memleketine atanmak ve aynı mahallede olmak..o uzun ve zayıf ben de 75 kiloyum 1.70 boyum ama basenlerim geniş :KK43: saçma gelecek size belki ama zayıflasam konuşacam :KK43: nolur biri bana akıl versin. koşu bandı mı alsam , ne yapsam şu basenleri eritsem . sporsuz olmuyor. kısa zmanda en etkili yöntem lazım bana... kilolarım yüzünden psikolojim bozuldu. nolur yardım edin

Lessie yap evde hergun ilk önce 3 mil ile başla sonra 5 mile çıkar yağlı gıdalardan abur cubur dan uzak dur 6 sonra yeme
Kilo vermek istiyorsan daha ayrıntılı yazarım ama sadece derdin basense lessie ve yağlı gıdalardan uzak durup sağlıklı beslenmen kilo kaybına ve basenlerin küçülmesine yardım edecektir

Eee son durum ne. ,zAyiflayabildiniz mi. Konuştunuz mu çocukla. Cidden buyutmussunuz. Hemen konuşun bence

X