Bankaların ve Gsm Operatörlerinin Bitmek Bilmeyen Israrları...

Szr_

Kısa çöp uzun çöpten hakkını alır elbette..
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
2.573
7.219
42
Kızlar merhaba. Sizin de başınıza geliyor mu bilmiyorum ama bugün 3 kere yaşadım bu durumu. Hesabım olan banka aradı ve sıkıntı mı var acaba diye cevapladım. Kredi kartı pazarlamak için aramışlar. Burada bu işi yapan arkadaşlar da muhakkak vardır ve kart satışına göre prim aldıklarını da biliyoruz. Gerçekten güzel ve nazik bir dille kredi kartı istemediğimi zaten mevcut bir kartımın olduğunu söylüyorum. Bunu 2-3 kere tekrarlattıkları için en son çıldırıyorum artık aklıma ne gelirse o an :) Yani sonradan kızıyorum kendime ama inanın sizin teşekkür ederim düşünmüyorum dediğinizi duymamazlıktan gelip farklı bir soruyla karşınıza çıkıyorlar. Gsm operatörleri de aynı.. Bugün onlarda aradı sözüm ona " size özel " kampanya adı altında bir sürü şey söylüyorlar. Cevaplamak zoruma gitmiyor ama papağan gibi aynı şeyleri tekrar etmek gerçekten sinirimi bozuyor. Bence bunun gibi şeylere de devletin kısıtlama getirmesi gerekiyor. Dediğim gibi 3 kere oldu bugün şiştim inanın buraya yazdım :)

bankanıza gidip ya da çağrı merkezini arayıp iletişim izninizi güncelleyebilirsiniz. Hangi kanaldan iletişim isterseniz ya da hiç aramasınlar derseniz ona göre gerekli işlemler yapılır.

X