Bankadan gram altın alma

Bende uzun yıllardır banka kasası kullanıyorum. Ama biliyorsunuz, deprem- soygun gibi spesifik bir şey olursa, içindeki hiç bir şeyin garantisi yok.
Çünkü kasa içine ne koyduğumuzu bilmiyorlar. Belki kasa külçe külçe altın dolu, belki de kasa da sadece 1 TL var 🫣
Dolayısıyla güvence yok.

Şu son depremden sonra bende tedirginim. Dijitale mi çevirsem diyorum. Olağanüstü durumlarda orada da sınırlandırmalar olabilir tabi.
Ne betona güveniliyor ne fiziki altına ne de dijital altına.. çok ilginç değil mi 🤷‍♀️

Bankalarda makas farkı fazla oluyor ya yoksa az az almak.için iyi oluyorlar aslinda

altın almak için kullanılır mı bilmiyorum ama ben qnb finansbank sen de kutla uygulamasını düğünümde kullanmıştım. düğüne gelemeyecek tanıdıklar burdan altın gönderdi. altınlar da hala o hesapta duruyor. bence depremden sonra da banka hesabında durması en güvenlisi. ayrıca altın günlerinde ve baby showerımda kullanmayı da düşünüyorum :emir_bebek:çok iyi oldu artık uzaktaki kişilerden altın toplayabiliyorum

altın almak için kullanılır mı bilmiyorum ama ben qnb finansbank sen de kutla uygulamasını düğünümde kullanmıştım. düğüne gelemeyecek tanıdıklar burdan altın gönderdi. altınlar da hala o hesapta duruyor. bence depremden sonra da banka hesabında durması en güvenlisi. ayrıca altın günlerinde ve baby showerımda kullanmayı da düşünüyorum :emir_bebek:çok iyi oldu artık uzaktaki kişilerden altın toplayabiliyorum
ben merak ediyorum kendileri mi teklif ettiler düğüne gelemiyoruz bu uygulamadan altın gönderelim diye 😦

Geçen hafta çıkış yaptık türküye finans dan maalesef makas aralığı çok fazla önceden emir verebiliyordun istediğin rakama ulaşınca sistem bozuyordu falan iyiydi onu kaldırdılar ben alırken kesinti de yapılıyor artık ben asla bankadan almam en iyisi fiziki evde bir şekilde tutulur diye düşünüyorum benim fikrim tabi
Merhaba benim de Türkiye Finans da fiziki olarak veriyorlar mı

X