bana yardım edebılırmısınız acaba??

folıkasıt için doktora gıtmenıze gerk yok 1yt miş fıyatı zaten.eczaneden alabilrsniz.
sabh ac karnına 1tane kullancaksınz sanırım yada sbh tok karnına ama sabh olucak yanı

folik asit 1 tl miiiii???

ben 90 adet bulunan bir kutu aldım , 8 küsür tl idi...

yaaa zaten ben hıc bır tedavı gormuyorum klomen falanda kullanmıyorum benım zaten hamılee kalamama gıbı bı problemım ola bılır doktora gıtmektende sıkıldım hemen sınırlenmenıze gerek yok kızlar ınsa 2 ayda ugrassa 2 senede ugrassa dogal yoldan nıye olmuyo dıye zaten kasıyo kendını anladınızmı ne demek ıstedıgımı

2.ayda zaten hamile kalinamazki bu cooooook nadir görünen bir olay. Dogal yoldan gebelik elde etmek zaten insanin 6-12 ayini aliyor cünkü her ay sadece 1 kere hamile kalma sansimiz var. Yaniiiii cok düsük anliya bileceginiz o yüzden doktorlar bile 12 aya kadar hamile kalamazsaniz o zaman gelin bakalim diyorlar. Eger hastaliktan yana bir süpheniz varsa tabiiki gidin görünün erken vakitte ögreninki sonradan bide onunla ugrasip bosuna zaman kaybetmis olmuyasiniz. Biz mesela ilk evlendigimiz sene sadece 3 ay dogum kontrol hapi kullandim, baktim bende kilo yapmaya basladi biraktim. Hamile kalmaya raziyim dedim ama hiiiccte kafaya takmamistim cünkü daha cok erkendi. Sonra bi baktim aradan 1½ sene gecmis hayret ben hamile kalmadim dedim, süphelendim doktora gittim o gidis ile bak simdi 7 senemizi gecirdik şutarafagitti

bız esımle bebegımız olmasını cok ıstıyoruz bugun adetım bıttı 2 aydırda ugrasıyoruz duzensız bır adetım var ıdrar yollarımda kronıklesmıs ıltıhap var bana yardım edın tecrubelı olan bayanlar hamıle kalmak ıcın neler yapmalıyım yardım edın bana bende anne olmak ıstıyorum?*:çok üzgünüm:mafoldumben

canım aynı dertten muzdaribiz sanırım , cünkü bende de adet düzensizliği var
ve bugün adetm bitti....
ve ben de hamile kalabilmek için nelere daha çok dikkat etmeliym,
yapmamız gerekenler neler, bilmek çok istiyorum...

Lütfen bize yardım ediinnn!!!

güncell

bız esımle bebegımız olmasını cok ıstıyoruz bugun adetım bıttı 2 aydırda ugrasıyoruz duzensız bır adetım var ıdrar yollarımda kronıklesmıs ıltıhap var bana yardım edın tecrubelı olan bayanlar hamıle kalmak ıcın neler yapmalıyım yardım edın bana bende anne olmak ıstıyorum?*:çok üzgünüm:mafoldumben

adetin düzensizse hiç bekleme..bi doktora git..yumurtlama takibi yaptır..doktor sana ilişkiye gireceğin günü de söyler..eğer eşinde problem yoksa olur hayırlısıyla..yoksa kendin yumurtlama günlerini farkedemezsin düzensiz olduğu için..

X