ballı limonlu su

sultang

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2008
310
11
ibrahim saraçoglu nun bır tarıfı ac karna 1 bardak suya 1 yemek kasıgı bal bır yemek kasıgı taze sıkılmıs lımon karıstırıp ıcın 21 gun yapılacakmıs deneyıp faydasına goren varmı acaba bal katmazsak dahamı faydalı olur acaba

şu aralar ben düzenli yapıyorum sayılır.
ama kilo vermiyorum alıyorum çünkü hamileyim.kilo vermek için değil amacım.çay içmiyorum fazla..suya sıkıp içiyorum sıcak bişeyler girsin diye.
ama şu faydasını çok net gördüm.
kabızlık çeken varsa birebir.günde 2 kupa 2 içtiğim oluyor o zaman resmen bağırsaklarım temizleniyor.

Birşey sormak istiyorum, benim bir yakınım tatlı yedikten sonra üzerine hemen çay içiyor böylece çayın sıcağıyla tatlıdaki şekerler yağlar eriyormuş, soğuk su içersem donar diyor sizce doğruluk payı var mı?
Ben zaten normalde üzerine veya beraber çay içmeyi çok seviyorum doğru mu yapıyorum?

Birşey sormak istiyorum, benim bir yakınım tatlı yedikten sonra üzerine hemen çay içiyor böylece çayın sıcağıyla tatlıdaki şekerler yağlar eriyormuş, soğuk su içersem donar diyor sizce doğruluk payı var mı?
Ben zaten normalde üzerine veya beraber çay içmeyi çok seviyorum doğru mu yapıyorum?

ilk defa duydum bibilgim yok ama öyle olsa herkez tatlı yer hopp üstüne sıcak su içer kimse kilo almaz ben sanmıyorum öyle bişeyin olucanı ama keşke doğru olsa tatlı yerken üzülerek yemiyelim

Bende duymuştum ama tatlı olarak değil tv de bi diyetisyen söylemişti uzun zaman oldu adını hatırlamıyorum ama şöyle demişti yemeklerden sonra içilen çay kalori yakıyormuşmuşmuş....

ibrahim saraçoglu nun bır tarıfı ac karna 1 bardak suya 1 yemek kasıgı bal bır yemek kasıgı taze sıkılmıs lımon karıstırıp ıcın 21 gun yapılacakmıs deneyıp faydasına goren varmı acaba bal katmazsak dahamı faydalı olur acaba

Bu ballı limonlu suya ben bir de sirke eklemiştim kilo verdirmişti ama feci tansiyonum düşmüştü devam edememiştim.:KK58:

X