Balkondayız🥂

Burda terk edilen ilişkisi biten ah alanlar falan var kocam koca kişisi eşim demek hele de kucağına bacak uzatmak falan yasak gibi bişey sffbnmmö
Anam ben de stabil evlilik yaşayan biriyim, kocam gece vardiyasında. Beni de atmayın balkondan çok üzülürüm:)

Şimdi bişey dersem bulduğumda aranızdan ayrılmam gerekir. Ben içimden dedim diyeceğimi…… ahdhjdjd

Hele de en sevdiğim şey (içimden, hayallerimde…. ) kucağa koca yatırıp saç sevmek. Kelse saç derisi sevmem sakal severim shdjsjd

Şimdi bişey dersem bulduğumda aranızdan ayrılmam gerekir. Ben içimden dedim diyeceğimi…… ahdhjdjd

Hele de en sevdiğim şey (içimden, hayallerimde…. ) kucağa koca yatırıp saç sevmek. Kelse saç derisi sevmem sakal severim shdjsjd
Kafalari cok ağır ama

Burda bi sap ben varmışım sabahtan beri kendimi boşuna teselli ediyormuşum bak kankitoşkolatalarım da böyle diye HAYAL KIRIKLIĞI

Yapardım bir aralar şimdi o sevdiğim saçlara sçasım geliyo

Saçmalama yengem te bu başımın üstünde yerin var abinin evi senin evin (gelirken haberli gel) agshdj
Ben içiyorum sende mi kafa yapıyor anlamadım ki:)
Yenge benim açılın yenge benim.
Burcum Başak, uğurlu taşım çeyrek altın.

X