Balıkesir hakkında bilgisi olanlar ??

eftelya95

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2015
624
421
arkadaşlar annem balıkesire taşınmayı düşünüyor.benim bilgim yok hiç.Edremit nasıldır?balıkesirin hangi ilçe semtleri iyidir.camivasat mah.hakkında biligsi olanlar var mı

Balıkesir genç nüfusun en az olduğu il diye biliyorum ben. Hareketlilik fazla yok genelde iş olanakları var ama.

En güzel yeri Bandırma heryere yakın ve zaten Balıkesir den daha il burası :)

Bana bir el atarmısınız? Balıkesire tayinim çıktı hangi mahallede ev tutabilirim? 1 küçük çocuğum var ve de ivrindiye gel git yapmam gerek.

Bana bir el atarmısınız? Balıkesire tayinim çıktı hangi mahallede ev tutabilirim? 1 küçük çocuğum var ve de ivrindiye gel git yapmam gerek.
Ben Balıkesir ivrindi liyim her yarım saatte bir minibüs kalkıyor Balıkesir merkeze çok gelişmiş bir ilçe değil ama bim a101 şok bunlar var yanılmıyorsam 3 banka var eskiye göre daha iyi ama dediğim gibi çok gelişmiş bir ilçe değil sizin gibi çoğu memurlar çok yapıyor bunu gel git yani

Balikesir de hangi mahalleler iyi ve uygun kirali ablama soracağım o Balıkesir de yaşıyor tekrar yazarım hayırlı olsun

İvrindi de yaşayın hem yol ceknezsiniz ivrindi,edremit,havran,burhaniye,dursunbey güzel yerler
İvrindi insanları da iyi tabiki bir il gibi değil
Edremit ise hareketli baya

Ben Balıkesir ivrindi liyim her yarım saatte bir minibüs kalkıyor Balıkesir merkeze çok gelişmiş bir ilçe değil ama bim a101 şok bunlar var yanılmıyorsam 3 banka var eskiye göre daha iyi ama dediğim gibi çok gelişmiş bir ilçe değil sizin gibi çoğu memurlar çok yapıyor bunu gel git yani
İvrindi de yaşayın hem yol ceknezsiniz ivrindi,edremit,havran,burhaniye,dursunbey güzel yerler
İvrindi insanları da iyi tabiki bir il gibi değil
Edremit ise hareketli baya
Normalde balıkesirliyim. Ama babamın işi nedeniyle hep balıkesir dışında yaşadım. Şu an ailem edremitte, ilçelere hakimim. Sadece merkezde hangi mahalle iyidir ve ev bulurum bilmiyorum açıkcası. Bugün birkaç mahalle gezdim ama maalesef ev yok. Bu noktada yardım istemiştim aslında. Merkezde oturacağım, ama nerede???

X