Balık Burcu kadınları nasıldır

justcoffeee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2023
4
1
Balık Burcu olanlar var mı? Yada sevdikleri, sevmediklerinin burcu olan kişiler 😂 biz tam olarak nasılız iyi miyiz kötü müyüz yoksa fazla mı duygusalız 🤔 kimileri bize menfaatçı sinsi derler, kimileri de melek kalpli. Adamına göre muamele yapıyoruz diyebilir miyiz? Ben mesela kendimden örnek verecek olursam; fazla duygusal değilim kötü bir olay gördüğümde üzülürüm elbet ama öyle çok da üzülmem hep daha kötüsünü düşünürüm. Hayvanlar ve çocuklar hassas noktam. Gezmeyi çok seviyorum farklı yerleri görmeyi farklı lezzetleri tatmayı severim. İnsan ilişkilerim ise maalesef ki çok kötü çünkü patavatsızca konuşanları empati yoksunu egolu bencil insanları görünce aşırı soğuyorum kim olursa olsun araya hemen mesafemi koyuyorum eskisi gibi de ona karşı sevgim artık kayboluyor. Eskiden çok saftım herkesi kendim gibi görürdüm sevgilerine inanırdım şimdi ise artık kimseye güvenemiyorum herkes bana ikiyüzlü geliyor. Yükselenim de akrep olduğundan dolayı hislerim fazlasıyla kuvvetli neyi hissetsem hep doğru çıkar… film dizi izlemeyi de aşırı seviyorum özellikle eski ve yabancı yapımlı olanlar. Öyle işte 😊

İki tane balık arkadaşım vardı biriyle araya mesafe koydum, ikisi de çok farklı karakterlere sahipti, sadece burç değil bir çok şey etkiliyor kişiliği, birisi duygusal, insanlara yardım etmeyi seven, eşitlikçi ,vicdanlı birisi,
diğeri ise vicdan yoksunu, merhametin m si yanından geçmeyen, insanları küçümsemeyi ve kullanmayı çok seven aşırı gıcık birisiydi, ortak arkadaştan dolayı birlikte takılıyorduk ama mesafeyi kodum, iyi ki mesafe koymuşum diyorum, uzaktan gözlemleyince ne kadar gıcık olduğunu iyice farkettim

X